Журналісти Суспільного потрапили до короткого списку претендентів на премію «Високі стандарти журналістики-2020» - UA: Перший
:
Журналісти Суспільного потрапили до короткого списку претендентів на премію «Високі стандарти журналістики-2020»

Журналісти Суспільного потрапили до короткого списку претендентів на премію «Високі стандарти журналістики-2020»

10 листопада 2020

У понеділок, 9 листопада, оголосили короткий список номінантів премії «Високі стандарти журналістики-2020». Ведуча суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» і проєкту «Святі та грішні» на UA: ПЕРШИЙ Мирослава Барчук, ведуча «Суспільної студії» Дарія Гірна та шефредакторка інформаційного мовлення з планування Суспільного Наталя Гуменюк позмагаються у фіналі.

Переможців у кожній категорії оголосять 12 грудня у Львові на офіційній церемонії нагородження.

Читайте також: У межах Премії імені Шевельова вручатимуть спецвідзнаку UA: Радіо Культура

До категорії «За стійкий, якісний медійний проєкт/продукт» потрапили Мирослава Барчук та Наталя Гуменюк. У ній експерти оцінюють медійні проєкти або продукти, які пройшли випробування часом і творять журналістику високих стандартів.

У категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії» змагається Дарія Гірна. У ній представлено журналістів, які стрімко увійшли в професію та привернули увагу якісними публікаціями.

До експертної групи премії цього року увійшли: шефредакторка інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, засновник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський, шефредакторка видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова, медіаекспертка, викладачка Могилянської школи журналістики (НаУКМА) Діана Дуцик, викладачка Школи журналістики УКУ Зоя Красовська, журналіст та ведучий Павло Казарін, журналіст, публіцист, історик Вахтанг Кіпіані, публіцист, викладач Школи журналістики УКУ, виконавчий директор Львівського медіафоруму Юрій Опока та ведучий «Прямого каналу» Валерій Калниш.

Нагадаємо, 28 вересня оголосили довгий список номінантів премії «Високі стандарти журналістики-2020».

Читайте також: