До річниці Революції Гідності UA: ПЕРШИЙ покаже тематичні фільми - UA: Перший
:
До річниці Революції Гідності UA: ПЕРШИЙ покаже тематичні фільми

До річниці Революції Гідності UA: ПЕРШИЙ покаже тематичні фільми

18 листопада 2020

У суботу, 21 листопада, до сьомої річниці Революції Гідності суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже три документальні фільми: «Жінки Майдану», «Капелани» та «Революція гідності. Майдан».

Читайте також: Про що говорять судді: фільм-розслідування «Нарадча кімната» на UA: ПЕРШИЙ

О 13:25 дивіться першу частину документального фільму «Жінки Майдану». Кожна з них опинилася на майдані з різних причин, та всіх їх об’єднала любов до України: мати, яка опинилася по інший бік барикад від власного сина, дружина, що боролася за майбутнє разом із чоловіком, дівчина, котра знайшла і втратила своє кохання у революції. Всі вони розповідають про події, які назавжди змінили їхні життя та життя всієї країни. Повторний показ відбудеться о 21:25.

О 19:35 телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже документальну стрічку «Капелани». У фільмі показана історія чотирьох священників, кожен з яких по-своєму допомагає українським бійцям на війні. Щодня їм доводиться рятувати і втішати тих, хто боронить Україну. Кожен зі священнослужителів розповідає власний досвід та причини, чому вони вирішили покинути службу у цивільному житті й стати духовними наставниками для воїнів на передовій.

О 22:25 дивіться документальний проєкт «Революція гідності. Майдан». Листопад 2013 року назавжди змінив українців. Усі незгодні з тодішньою антиєвропейською політикою влади вийшли на мирний протест, але натомість були побиті силовиками. З того розпочалося тримісячне криваве протистояння за Україну майбутнього. У документальному фільмі розповідається, з чого розпочалася Революція Гідності, що насправді відбулося на майдані та якою ціною українці вибороли свободу.

Нагадаємо, 28 листопада на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра документального фільму власного виробництва «Діти Великого голоду» про Голодомор в Україні 1932-1933 років.

Читайте також: