Зіркова Опра Вінфрі у прем’єрі фільму «Дворецький» на UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Зіркова Опра Вінфрі у прем’єрі фільму «Дворецький» на UA: ПЕРШИЙ

Зіркова Опра Вінфрі у прем’єрі фільму «Дворецький» на UA: ПЕРШИЙ

31 березня 2021

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже драматичний байопік «Дворецький» за участі відомих голлівудських акторів та легендарної телеведучої й громадської діячки Опри Вінфрі. Фільм можна переглянути у суботу, 3 квітня, о 12:00 та у неділю, 4 квітня, о 22:00.

Читайте також: Стало відомо, під яким номером виступить Go_A на Євробаченні-2021

Хто знає, що відбувається за товстими стінами кабінету президента США? Дворецький, який віддано виконує свої обов’язки. Фільм розповідає реальну історію звичайного темношкірого хлопця з важким дитинством, який 34 роки був дворецьким у Білому домі. Юджин Ален (у фільмі — Сесіл Гейнс) працював упродовж восьми президентських каденцій і став свідком великих рішень, які вплинули на хід історії. Проте його життя — це справжня драма, в якій Юджину довелося йти крізь біль та втрати.

Фільм отримав три номінації на премію Гільдії кіноакторів США. Роль Сесіла Гейнса виконав володар премії «Оскар» Форест Вітакер, а його дружину у фільмі зіграла Опра Вінфрі. У фільмі також знялися Алан Рікман, К’юба Гудінг молодший, Робін Вільямс, Ленні Кравіц та інші.

Дивіться фільм «Дворецький» 3 та 4 квітня на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ щовихідних показує якісні українські й зарубіжні фільми.

Читайте також: