Про шанси на медалі зі стрибків у воду на Олімпіаді — у передачі «Дорога до Токіо» - UA: Перший
:
Про шанси на медалі зі стрибків у воду на Олімпіаді —  у передачі «Дорога до Токіо»

Про шанси на медалі зі стрибків у воду на Олімпіаді — у передачі «Дорога до Токіо»

11 червня 2021

У неділю, 13 червня, у програмі «Дорога до Токіо» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ говоритимуть про шанси збірної України зі стрибків у воду на прийдешніх Олімпійських іграх.

Читайте також: UA: Радіо Промінь — офіційний радіопартнер трансляцій Євро–2020 в Україні

У гості до ведучих Дар’ї Кузнецової та Дмитра Лазуткіна завітає чемпіонка та призерка Чемпіонатів Європи зі стрибків у воду, учасниця двох Олімпіад та капітан збірної України зі стрибків у воду в Токіо-2020 Ганна Письменська. Також до розмови долучиться призерка Олімпійських ігор-2000 зі стрибків у воду Ганна Сорокіна.

У студії говоритимуть про українську олімпійську команду зі стрибків у воду в Токіо-2020, оновлення складу та дебютантів збірної. Також глядачі дізнаються останні новини з передолімпійського Токіо, про атмосферу Олімпійських ігор та специфіку перебування спортсменів на Іграх.

Глядачі також зможуть поставити запитання гостям під анонсом програми на фейсбук-сторінці Суспільне Спорт. Найцікавіші з них журналіст Євген Каранов озвучить під час ефіру.

Передолімпійський проєкт «Дорога до Токіо» присвячений висвітленню залаштунків головної спортивної події року — літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. У програмі — головні інтриги майбутніх ігор, розповіді про нові види спорту, підготовка спортсменів та спортивної редакції телеканалу UA: ПЕРШИЙ до Олімпіади. Щонеділі гостями студії стають відомі українські спортсмени та спортивні функціонери.

Дивіться програму «Дорога до Токіо» щонеділі о 21:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Читайте також: