:
Легкоатлетка Вікторія Ткачук в гостях проєкту «Дорога до Токіо» на UA: ПЕРШИЙ

Легкоатлетка Вікторія Ткачук в гостях проєкту «Дорога до Токіо» на UA: ПЕРШИЙ

25 червня 2021

У неділю, 27 червня, о 21:35 у програмі «Дорога до Токіо» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ говоритимуть про повернення лекгоатлетки Вікторії Ткачук у великий спорт та поспілкуються з легендою українського спортивного телебачення Сергієм Савелієм.

Читайте також: Медалі, талісман та логотип Олімпійських ігор у Токіо–2020

В гості до постійних ведучих Дар’ї Кузнецової та Дмитра Лазуткіна завітає легкоатлетка, яка спеціалізується в дисципліні біг на 400 метрів з бар’єрами, учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 Вікторія Ткачук. Після Олімпіади спортсменка отримала травму, відновлювалася 2 роки і повертається на світову арену. Напередодні токійських Ігор Вікторія розповість про свою підготовку та очікування на прийдешню Олімпіаду, в якій братиме участь.

Гостем другої частини ефіру стане легенда спортивної журналістики та один із засновників українського спортивного телебачення Сергій Савелій. Маючи досвід десяти Олімпіад за плечима, Сергій Савелій розповість, чим насправді Олімпійські ігри відрізняються від інших спортивних змагань.

Глядачі також зможуть поставити запитання гостям під анонсом програми на фейсбук-сторінці Суспільне Спорт. Найцікавіші з них журналіст Євген Каранов озвучить під час ефіру.

Передолімпійський проєкт «Дорога до Токіо» присвячений висвітленню залаштунків головної спортивної події року — літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. У програмі — головні інтриги майбутніх ігор, розповіді про нові види спорту, підготовка спортсменів та спортивної редакції телеканалу UA: ПЕРШИЙ до Олімпіади. Щонеділі гостями студії стають відомі українські спортсмени та спортивні функціонери.

Дивіться програму «Дорога до Токіо» щонеділі о 21:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Читайте також: