:
UA: ПЕРШИЙ покаже богослужіння за участі Вселенського Патріарха Варфоломія наживо

UA: ПЕРШИЙ покаже богослужіння за участі Вселенського Патріарха Варфоломія наживо

18 серпня 2021

У вихідні, 21 і 22 серпня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме святкові богослужіння, які очолять Вселенський Патріарх Варфоломій разом із митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Читайте також: У новинах на UA: ПЕРШИЙ традиційно відсутня джинса — моніторинг Детектор медіа

У суботу, 21 серпня, о 10:00 відбудеться урочиста зустріч і подячна молитва (Доксологія) у Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди прибуття в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія.

У неділю, 22 серпня, о 9:00 на території Софіївського собору просто неба розпочнеться Божественна літургія у дев’яту неділю після П’ятидесятниці.

Зазначимо, Вселенський Патріарх Варфоломій приїде до України напередодні Дня Незалежності. Патріарх понад десять років не відвідував Україну. У листопаді минулого року було анонсовано його візит до України, а в березні цього року Патріарх Варфоломій підтвердив свій намір.

Нагадаємо, з минулого року три загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ транслюють богослужіння й інші обрядові заходи, щоб задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження не мають змоги відвідувати храми.

Читайте також: