:
Медальні надії України на Паралімпіаді — четвертий день змагань на UA: ПЕРШИЙ

27 серпня 2021

У суботу, 28 серпня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме змагання з тріатлону, настільного тенісу, легкої атлетики, дзюдо та плавання на Паралімпійських іграх у Токіо–2020.

У чоловічому тріатлоні змагатиметься Анатолій Варфоломєєв, а у жіночому — Віта Олексюк.

У жіночому дзюдо Україну представить Ірина Гусева у категорії до 63 кг. У чоловіків змагатимуться Руфат Магомедов — категорія до 73 кг та Дмитро Соловей — категорії до 81 кг.

У настільному тенісі виступатимуть Віктор Дідух, Максим Ніколенко та Марина Литовченко.

Двоє українців виступатимуть у фіналі змагань зі штовхання ядра — Роман Данилюк та Володимир Пономаренко.

Українські плавці наразі вибороли найбільшу кількість медалей на цій Паралімпіаді — 12. Четвертого дня у плаванні змагатимуться: Євгеній Богодайко, Вікторія Савцова, Максим Крипак, Дмитро Виноградець, Юлія Сафонова, Марина Вербова, Юрій Дворський, Віктор Смирнов, Михайло Сербін, Олександр Артюхов, Катерина Ткачук, Марина Піддубна, Денис Дубров та Єлизавета Мерешко, яка вже виграла на цих Іграх золото та срібло.

• 21:20 — «Доба Паралімпійських ігор»;
  • 22:05 — виступи за участі українських спортсменів.

Зазначимо, у третій змагальний день Україна виграла 13 медалей. У паверліфтингу в категорії до 55 кг золото здобула Мар’яна Шевчук, Владислав Білий виборов срібло у метанні спису. Велогонщик Єгор Дементьєв, дзюдоїстки Юлія Іваницька та Наталія Ніколайчик, стрибунка у довжину Юлія Павленко, легкоатлетка Анастасія Москаленко (метання булави) та збірна України з фехтування на шпазі — вибороли бронзу. У плаванні медалі здобули: Анна Стеценко — золото, а Сергій Кліпперт, Андрій Трусов, Катерина Денисенко, Кирило Гаращенко — срібні медалі. Медаль Сергія Кліпперта стала ювілейною 500-ю за всю історію виступів України на Паралімпійських іграх. Загалом у збірної України на Паралімпійских іграх у Токіо–2020 22 медалі.

Дивіться літні Паралімпійські ігри у Токіо–2020 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та стежте за новинами Паралімпіади на діджитал–платформі Суспільне Спорт.