:
«Ніч гніву»: онлайн-прем’єра другої серії серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

«Ніч гніву»: онлайн-прем’єра другої серії серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

03 вересня 2021

У п’ятницю, 3 вересня, о 20:30 на ютуб-каналі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ відбудеться онлайн-прем’єра другої серії документального серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла».

Серія під назвою «Ніч гніву» розповідає про те, чи правдивий міф про те, що проголошення незалежності України і розпад СРСР були частиною плану спецслужб США.

Читайте також: «День страху»: онлайн-прем’єра серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

Чи дають розсекречені документи КДБ та ЦРУ чітку відповідь щодо того, чи справді США прагнули розпаду СРСР? Чому саме 20 серпня 1991 року був днем «Д» для ГКЧП? Як саме в цей день депутати Верховної Ради вперше підіймали питання проголошення незалежності України? Що відбувалося в Москві в ніч з 19 на 20 серпня? Відповіді на ці запитання глядачі отримають, переглянувши другу серію проєкту.

Головні герої епізоду: історик Сергій Плохій, перший посол США в Україні Роман Попадюк, лобісти визнання незалежності України США Роберт і Надія Макконнелли, перший заступник голови «Народної ради» Володимир Філенко, активістка польської «Солідарності» Данута Куронь, польський дисидент Адам Міхнік, співачка Марія Бурмака та інші.

Першу серію під назвою «День страху» на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ уже переглянуло понад 140 тисяч глядачів.

Виробництвом документального серіалу «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» на замовлення Суспільного мовника займалася команда кінематографістів-документалістів з Esse Production House. Режисер серіалу — Сергій Лисенко, оператор — Сергій Михальчук, продюсери — Ольга Бесхмельниціна та Віталій Шеремєтьєв.

З боку НСТУ до команди творців проєкту увійшли сценарист — Олександр Зінченко, продюсер та автор ідеї — Ярослав Лодигін, продюсери — Ірина Бубнова та Сергій Недзельський.

Нагадаємо, що документальний серіал «Колапс: як українці зруйнували імперію зла» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ переглянули понад 2 мільйони 100 тисяч глядачів (аудиторія 4+, вся Україна). Трансляція документального серіалу про український погляд на розпад СРСР і здобуття Україною незалежності відбулася 23 і 24 серпня.

Переглядайте серію «Ніч гніву» 3 вересня о 20:30 на ютуб-сторінці UA: ПЕРШИЙ.

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 4+, за показниками cov#. Докладно — у глосарії ІТК.

Читайте також: