:
Чи спроможна влада зупинити вбивства на дорогах — «Полюси» на  UA: ПЕРШИЙ

Чи спроможна влада зупинити вбивства на дорогах — «Полюси» на UA: ПЕРШИЙ

10 листопада 2021

У середу, 10 листопада, о 22:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ покажуть черговий випуск нового суспільно-політичного проєкту «Полюси», ведучою якого є Олена Ремовська.

Тема випуску: Чи здатна сьогодні влада, зокрема Міністерство внутрішніх справ, знизити показник смертності на українських дорогах внаслідок дорожньо-транспортних пригод?

Читайте також: Олена Ремовська: «Полюси» — програма для тих, хто хоче чути обидві сторони»

У випуску візьмуть участь радник міністра внутрішніх справ Ігор Діденко та Костянтин Андріюк, автор відеоблогу «Зупини лося».

Ігор Діденко, який працює в структурі МВС, відстоюватиме позицію, що полягає в спроможності виконавчої гілки влади вплинути на ситуацію, що склалася на українських дорогах, зменшивши кількість жертв ДТП.

Костянтин Андріюк, активіст і автор популярного тематичного блогу, що фіксує порушення на дорогах, буде йому опонувати.

Батл-шоу «Полюси» — місце, де можна переглянути палкі дискусії та дебати між двома експертами на актуальну тему. Також це майданчик для експертів, де вони можуть відстоювати свої позиції й погляди на суспільно важливі теми.

Телепроєкт «Полюси» стартував 26 жовтня та виходить в прямому ефірі щотижня у вівторок, середу й четвер о 22:00 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: