:
Біатлон 2021-2022 — три платформи Суспільного транслюватимуть змагання

Біатлон 2021-2022 — три платформи Суспільного транслюватимуть змагання

16 листопада 2021

У сезоні 2021–2022 Суспільний мовник транслюватиме біатлон на трьох платформах: суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, діджитал-платформа Суспільне Спорт та Радіо Промінь. Суспільне покаже 82 перегони, що в ефірі займе понад 100 годин. Відкриття сезону відбудеться 27 листопада етапом Кубка світу в Остерсунді.

Читайте також: «Свої» — новий соціальний проєкт Суспільного до Міжнародного дня толерантності

У новому сезоні платформи Суспільного транслюватимуть три біатлонні чемпіонати — Кубок світу, Чемпіонат Європи та юнацький Чемпіонат світу, а також зимові Олімпійські ігри у Пекіні-2022, де також пройдуть змагання з біатлону. У зв’язку з проведенням зимової Олімпіади, Чемпіонат світу в цьому сезоні не відбудеться.

На телеканалі UA: ПЕРШИЙ глядачі зможуть дивитися всі перегони. Також з 28 листопада на UA: ПЕРШИЙ стартує передолімпійський проєкт «Дорога до Пекіна», в якій аналізуватимуть виступи збірної України з біатлону на кожному етапі та говоритимуть про інші зимові види спорту. Проєкт «Дорога до Пекіна» виходитиме в ефір щонеділі одразу після завершення трансляції біатлону. На етапах Кубка світу працюватимуть журналісти Суспільного, які братимуть ексклюзивні коментарі учасників змагань.

Головна редакторка спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Олена Кузнецова розповіла, що побачать уболівальники у новому сезоні:

«Зимовий сезон буде традиційно насиченим у сенсі спорту. Цього разу ми розширюємо можливості для вболівальників біатлону. До телевізійної та цифрової платформ долучається і Радіо Промінь. Також ми повертаємося до практики роботи наших знімальних груп безпосередньо на місці подій, що дасть можливість оперативно реагувати на події, пропонувати глядачам та слухачам Суспільного ексклюзивні матеріали та експертні коментарі безпосередньо з місця подій. І родзинкою сезону, звісно, стануть Зимові Олімпійські ігри, які відбудуться у лютому в Пекіні. Вже разом зі стартом біатлонного сезону ми розпочинаємо підготовку до них. Багато цікавинок чекає на прихильників спорту у нашій програмі “Дорога до Пекіна”. Тож усі ми з нетерпінням чекаємо на гарячу спортивну зиму», — запрошує всіх до перегляду Олена Кузнецова.

Діджитал-платформа Суспільне Спорт, крім основної трансляції, на двох окремих плеєрах показуватиме стрільбище та зону «старт/фініш». Трансляції відбуватимуться у якості HD та без переривань на рекламу. Також Суспільне Спорт після кожного етапу готуватиме дайджести, а на сайті глядачі зможуть переглянути перегони у записі.

Радіотрансляції спринтерських гонок можна буде послухати на Радіо Промінь. Також щовихідних на слухачів чекає дайджест біатлонних новин з ексклюзивними коментарями українських біатлоністів і тренерів.

Зазначимо, Суспільний мовник є офіційним транслятором в Україні всіх подій IBU (International Biathlon Union) до 2026 року включно.

Читайте також: