:
Українські паралімпійці вибороли 7 медалей та провели акцію проти російської агресії

Українські паралімпійці вибороли 7 медалей та провели акцію проти російської агресії

05 березня 2022

У перший змагальний день на зимових Паралімпійських іграх у Пекіні українська збірна виборола 7 медалей - 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова. Наразі Україна посідає 1 місце у медальному заліку Паралімпіади-2022.

Читайте також: Інформаційний марафон від Суспільного: з 6:00 до 24:00

Всі медалі вибороли українські парабіатлоністи. Золото вибороли Григорій Вовчинський, Оксана Шишкова та Віталій Лук’яненко. Срібло - Тарас Радь, Людмила Ляшенко, Олександр Казик, а бронзу Дмитро Суярко.

Напередодні початку Ігор українські паралімпійці провели акцію проти російської агресії в Україні з гаслами «Ні війні! Мир Україні!» та отримали підтримку від паралімпійців інших збірних.

Щодня під час інформаційного марафону з 6:00 до 24:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ журналісти інформують глядачів про звитяги українських паралімпійців. Спортивна редакція Суспільного продовжує роботу й готує сюжети про найцікавіші події Паралімпійських ігор.

Зазначимо, зимові Паралімпійські ігри у Пекіні тривають з 4 по 13 березня.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує безперервний 18-годинний інформаційний марафон та оперативно інформує про війну росії проти України на:

Читайте також: