Володар гран-прі "Калинових островів" отримає вишукану статуетку, витвір Пінчука та Шолудько - UA: Перший
:
Володар гран-прі

Володар гран-прі "Калинових островів" отримає вишукану статуетку, витвір Пінчука та Шолудько

07 жовтня 2010

Вже третій день у Києві на базі Першого Національного триває Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм "Калинові острови".

За найвищу нагороду, Гран-прі фестивалю, змагаються 30 обласних і національних теле- і радіокомпаній.

Авторами вишуканої статуетки для гран-прі фестивалю "Калинові острови" є відомі українські скульптори – Олег Пінчук і Володимир Шолудько, роботи яких знаходяться у найкращих колекціях поціновувачів мистецтва.

За словами автора ідеї, Олега Пінчука, для втілення роботи в життя знадобилося ні багато ні мало - цілих півроку:

"Спільний творчий шлях із Володимиром Шолудько був надзвичайно цікавим і захоплюючим. Як завжди, ми з ним трошки сперечалися стосовно деяких моментів, але вцілому кінцевим результатом всі залишилися задоволені. Я є автором ідеї, а Володимир Борисович вже втілив мої ескізи в життя. Роботу ми виконували таким чином, аби, споглядаючи на неї, кожен міг самостійно домислити і усвідомити, що він є патріотом своєї держави".

Статуетка виконана з високоякісної бронзи. У своїй роботі митці зобразили основні українські символи – українська дівчина, яка простягає руки до грон калини.

"Перший Національний" – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття в панелі GFK - 97,6%. Середньодобова частка аудиторії "18+" за 2010 рік становить 2,59% (загальна аудиторія). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Читайте також: