:

"Навколо світу за 48 годин" разом з Першим Національним

10 листопада 2010

Щосуботи глядачі Першого Національного можуть вирушити в захоплюючу подорож європейськими містами. Головне – встигнути побачити все, адже в розпорядженні ведучих тільки два дні!

Пізнавально-розважальна програма "Навколо світу за 48 годин" – це збірка несподіваних ідей і практичних рецептів коротких подорожей на уікенд. Унікальність проекту в тому, що це перше в Україні туристичне реаліті-шоу. Мандрівники – пара ведучих Ігор Посипайко і Настя Дрізо, менш ніж за півгодини познайомлять глядачів Першого з новими і незвіданими країнами.

Вони постійно потрапляють у кругообіг пригод: заграють з вуличними артистами і поліцією, пристають до цікавих перехожих, пробують усе підряд, обмінюються враженнями, сваряться, губляться, купують і дізнаються. А головне – вишукують неочевидне – національний колорит і автентику, заводять в особливі містечка, про які знають лише закохані в місто місцеві жителі.

За великим рахунком, це програма про пригоди пари на тлі прекрасної архітектури і цікавих людей. Для глядачів – це жива розповідь приятелів обізнаних, кмітливих, жвавих, що багато подорожують і таких, що мають у запасі багато різних байок.

"Перший Національний"– загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття в панелі GFK - 97,6%. Середньодобова частка аудиторії "18+" за 2010 рік становить 2,59% (загальна аудиторія). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Читайте також: