Дорослі! Що ви знаєте про "Нащадків піонерів"? - UA: Перший
:
Дорослі! Що ви знаєте про

Дорослі! Що ви знаєте про "Нащадків піонерів"?

14 червня 2010

Знаєте, про що сьогодні мріють сучасні підлітки? Можливо, вас це й здивує, але зовсім не про відеоігри, молочні коктейлі та коп’ютери. Ви здивуєтесь, коли почуєте від них самих, які проблеми хвилюють їх насправді.

Перший Національний готує новий молодіжний проект "Нащадки піонерів". Це не про тих, хто вміє зав’язувати галстука й напрасовувати білі комірці, це про реальну молодь, яка сидить у дворі і п’є пиво, курить і робить усе те, що так активно забороняють батьки та Міністерство охорони здоров’я.

З 25 серпня в будні о 16-ій годині такі от реальні герої поділяться зі своїми однолітками невигаданими історіями з власного життя. На цьому ток-шоу не буде брехні, обвинувачень і покарань, тут буде справжнє життя, яке дорослі чомусь називають "безтурботним дитинством".

"Ми зовсім по-новому підійшли до формату молодіжного мовлення. Хоча ця аудиторія не приносить великих рейтингів, однак наше прагнення створити яскравий справжній молодіжний проект надихає нас. Тривають переговори з "Талант груп", яку очолюють Наталія Могилевська та Борис Бронштейн. Ідеться про участь у проекті їхніх підопічних - дуету Дантес-Олійник, Макса Барських, Бориса Апреля, Real O, групи Карлос Піндос. І я не розумію, чому суспільство шукає в цьому "жовті" моменти. Особисто для мене всі ці юнаки й дівчата – це культові особистості сучасної української молоді. Мало хто шукає особисті моменти в цих виконавцях. Наприклад, Борис Апрель з його образом хлопчика з довгим волоссям і жіночними рисами – це лише форма для приваблення аудиторії. Він дуже соціальна людина – він збирає іграшки, які дарують йому фанати, і постійно відвозить їх до дитячих будинків, він здає кров для хворих на рак дітей. Назвіть мені хоча б одного дорослого виконавця, який би робив щось подібне і не для піару? Саме тому найгостріші соціальні теми вестиме Борис Апрель", - розповів про новий проект головний продюсер Першого Національного Олексій Семенов.

На жаль, суспільство відвертається від проблем молодого покоління, закриває очі на те, що вже неможливо приховувати. Сучасні підлітки самі розв’язують свої проблеми, і вони зовсім не дитячі: самогубства, зґвалутвання, алкоголізм, аборти – це ще далеко не все.

"Нащадки піонерів" стане найбільшим телевізійним проектом для молоді в Україні, до участі в якому залучатимуться громадські й державні організації.

Перший Національний спробує допомогти сучасній молодій людині знайти себе в цьому безкінечному вирі проблем, який чомусь зветься "дитячі пустощі".

Читайте також: