:
UΛ:Перший розпочинає прийом заявок на участь у Дитячому Євробаченні-2015!

UΛ:Перший розпочинає прийом заявок на участь у Дитячому Євробаченні-2015!

10 липня 2015

Хочете, щоб ваша дитина представляла Україну на Міжнародному дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2015?

З 10 липня ми починаємо прийом заявок на участь у національному відборі дитячого Євробачення-2015. Цього року конкурс відбудеться у Болгарії – країні, де цінують спів та знаходять найдавніші коштовні скарби світу.

UΛ:Перший шукає дитину та пісню, які відкриють Україну Європі.

Та перш ніж заспівати для всієї Європи, пропонуємо юним українським виконавцям позмагатися за право представляти нашу країну – взяти участь у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2015. На прослуховування запрошуємо співаків та співачок від 10 до 15 років із власною композицією українською мовою

Для участі у національному відборі – з 10 по 24 липня надішліть заявку на адресу Національної телекомпанії України (м. Київ, вул. Мельникова, 42, 04119) або на e-mail: slepushova@ntu.ua.

25 липня відбудеться півфінал національного відбору. Серед учасників, які надіслали свої заявки, у студії Національної телекомпанії України буде обрано фіналістів. Вони й позмагаються за можливість заявити про себе на міжнародному конкурсі.

Цьогорічне Дитяче Євробачення пройде під слоганом #discover (відкриваймо). Конкурс стане початком цікавих відкриттів для дітей та здобуттям хорошого досвіду в житті юних виконавців.

Відкривайте таланти з UΛ:Першим, адже протягом національного відбору на одній сцені зберуться найкращі юні співаки та співачки зі всієї України.

Докладніше ознайомитися з умовами участі у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2015 можна у Положеннях конкурсу (завантажити Положення про Національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2015)

Завантажити Заявку на участь у Національному відбірковому конкурсі виконавців дитячої пісні Євробачення-2015:

Читайте також: