:
П’ятнадцять фіналістів національного відбору Дитячого Євробачення-2015 визначено!

П’ятнадцять фіналістів національного відбору Дитячого Євробачення-2015 визначено!

27 липня 2015

25 липня у студії Національної телекомпанії України відбувся півфінал національного відбору за право представляти Україну на Міжнародному дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2015. За місця у фіналі змагалися найкращі співаки, співачки та музичні колективи з усієї України.

Виступи учасників півфіналу національного відбору оцінювало авторитетне журі, до складу якого увійшли відомі діячі українського шоу-бізнесу: композитор і продюсер Михайло Некрасов, хореограф і художній керівник хореографічного колективу "Студія танцю А6" Анжела Копотя, актриса й телеведуча Руслана Писанка, а також переможниця дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2012 у Амстердамі Анастасія Петрик.

Після комплексної оцінки кожного виступу, зокрема, конкурсної пісні, вокальних даних, хореографії, акторської майстерності, вміння поводити себе на сцені журі визначило п’ятнадцять фіналістів.

"Нашим завданням було обрати 15 фіналістів і ми дуже хочемо, щоб представник України на Дитячому Євробаченні-2015, у Болгарії був сильним, конкурентоспроможним і показав, що у нас дуже сильна і багата на таланти земля, – зазначив після оголошення результатів півфіналу національного відбору голова журі Михайло Некрасов.Також хочу подякувати усій команді UΛ:Першого за те, що у такий час вони знайшли сили і енергію подарувати дітям це свято".

Отже, за право представляти Україну на Міжнародному дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2015 у фіналі національного відбору боротимуться наступні виконавці:

1. Катріна Ханна (Київ)

2. Марія Корогодська (Київ)

3. Назарій Стінянський (Вінниця)

4. Гурт "Фреш" (Івано-Франківськ)

5. Анна Трінчер (Київ)

6. Анастасія Ткачук (Івано-Франківськ)

7. Софія Добривечер (Київ)

8. Аліса Панчук (Київ)

9. Ніна Бойкова (Київ)

10. Шоу-гурт "VoiceLand" (Київ)

11. Гурт "Zabava" (Київ)

12. Вікторія Святогор (Київ)

13. Аліна Валуйська (Луганськ)

14. Ярина Тарас (Івано-Франківськ)

15. Софія Яремова (Київ)

Актриса та телеведуча Руслана Писанка, яка на власному досвіді знає, скільки сил потребує підготовка до кожного виступу, намагалася втішити усіх конкурсантів, які не пройшли далі: "Я хочу поздоровити не тільки фіналістів, але й усіх, хто сьогодні вийшов на цю сцену, тому що ви зробили перший крок до своєї мрії – стати артистом, виступати на великій сцені і представляти Україну. Ви всі сьогодні заслуговуєте на привітання".

Цьогорічне Дитяче Євробачення проходить під слоганом #discover (відкриваймо). UΛ:Перший із усією країною шукатиме дитину та пісню, які відкриють Україну Європі.

Фінал національного відбору Дитячого Євробачення-2015 відбудеться 22 серпня у Києві у літньому розважальному комплексі "Olmeca Plage". UΛ:Перший транслюватиме захід у прямому ефірі.

Докладніше ознайомитися з умовами участі у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2015 можна у Положеннях конкурсу (завантажити Положення про Національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2015)

Читайте також: