:
UΛ:Перший підтримує форум художніх проектів ART-KYIV Contemporary

UΛ:Перший підтримує форум художніх проектів ART-KYIV Contemporary

16 вересня 2015

Щорічний форум художніх проектів ART-KYIV Contemporary проходитиме у Мистецькому Арсеналі з 22 вересня до 10 жовтня і стане вже десятим, ювілейним. Телеканал UΛ:Перший є генеральним телевізійним партнером заходу.

На ART-KYIV Contemporary 40 найбільших українських колекціонерів представлять зі своїх колекцій найкращі роботи 70 митців, які охоплять зріз українського мистецтва з другої половини 1980-х років до сьогодення. Внесок колекціонерів у контексті збереження мистецьких творів важко переоцінити. Водночас важливою залишається їхня демонстрація у публічному просторі – споглядання і осмислення припиняє бути ексклюзивним правом колекціонера і стає надбанням громадськості.

Більшість робіт буде створено у режимі work in progress спеціально для виставки у Мистецькому Арсеналі. Під масштабний проект буде задіяно незвичну локацію – другий поверх музейно-виставкового центру.

(Роберт Саллер "Шугаї. Кінець", 2015)

До ювілею під час ART-KYIV Contemporary буде організовано спецпроект "DIALOGIA. Українське мистецтво в часи без назви". "Цей проект – спроба фіксації змін, що відбулися у вітчизняному суспільстві і мистецтві внаслідок травматичних трансформацій останніх років. Порушився звичний порядок речей, а новий стан суспільства між миром та війною не має остаточного визначення. Ми поки що не наважуємося дати ім’я цим змінам і дозволяємо собі застосувати до нашої епохи звичну для мистецтва дефініцію – "Без назви", – зазначають організатори спецпроекту DIALOGIA.

(Володимир Будніков "Великий вибух", 2015, акрил на полотні)

ART-KYIV Contemporary вже десятий рік поспіль демонструє процеси, які відбуваються в сучасному мистецтві України, стаючи індикатором домінантних тенденцій і тем. Представляючи щороку симптоматичний зріз творчих пошуків та знахідок ART-KYIV сьогодні – це простір для художньої комунікації, дискусій, досліджень, обміну та навчання.

Більше інформації шукайте на artarsenal.in.ua або facebook.com/Mystetskyi.Arsenal.

Читайте також: