:
Дизайнери запропонували варіанти використання творчості Марії Примаченко для Євробачення-2017

Дизайнери запропонували варіанти використання творчості Марії Примаченко для Євробачення-2017

08 червня 2016

Українські дизайнери спробували уявити, як саме може виглядати брендування Євробачення-2017 у стилі художниці Марії Примаченко – повідомляє сайт Українські національні новини.

Зокрема, дизайнери запропонували, як можуть бути оформлені автомобілі таксі, що зустрічатимуть туристів в аеропорту та автобуси. Вони переконані, що стиль художниці можна використовувати і для оформлення різного роду аксесуарів, наприклад, чохлів для мобільних телефонів, а також в одязі.

Розділила цю ідею і виконувачка обов’язків генерального директора Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна, водночас додавши, що для оформлення конкурсу має бути використаний висококласний дизайн, що підкреслить унікальність стилю художниці, а разом з тим дасть можливість презентувати Україну як сучасну країну з самобутнім мистецтвом.

Раніше запитання "В якому стилі ви б хотіли бачити оформлення "Євробачення-2017"? прозвучало в ефірі телеканалу NewsOne. Глядачам було запропоновано два варіанти відповіді: "У стилі петриківського розпису" та "У стилі Марії Примаченко". 81% глядачів висловилися на підтримку брендування з використанням унікального дизайну картин Марії Примаченко, ідею з петриківським розписом підтримали лише 19% опитаних. Всього в опитуванні взяли участь 4850 глядачів.

Пізніше мистецтвознавець Олександр Соловйов зазначив, що для використання мотивів творчості Марії Примаченко в оформленні логотипу пісенного конкурсу Євробачення спочатку потрібно отримати дозвіл від родичів художниці, аби не порушити авторські права. Подробиці читайте на сайті УНН.

Читайте також: