:
Заявки від міст-претендентів на Євробачення-2017 – done!

Заявки від міст-претендентів на Євробачення-2017 – done!

11 липня 2016

Усі шість міст, які висловили бажання приймати Євробачення-2017 – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон – надіслали свої заявки Національній телекомпанії України (НТКУ).

Міста-претенденти оперативно зібрали й надали НТКУ як мовнику-організатору всі необхідні документи й матеріали до 8 липня, тож усі пройшли перший етап відбору. Попереду – другий етап, під час якого робоча група НТКУ та представники Організаційного комітету проведуть попередній аналіз заявок, щоб потім представити їх на засіданні оргкомітету з проведення Євробачення-2017 21 липня.

А до представлення на засіданні, у середу, 20 липня, пропозиції міст-претендентів зможе побачити вся Україна – у проекті "Битва міст", який вийде у прямому ефірі UΛ:Перший та Національного радіо. Ми зберемо разом представників кожного з міст Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона, експертів, медійників, музикантів, фанів Євробачення і зможемо наживо побачити й обговорити кожну з шести пропозицій.

Національна телекомпанія України дякує містам за ініціативність, бажання приймати пісенний конкурс і оперативну та ґрунтовну підготовку необхідних документів. Зичимо успіху у подальшому відборі й віримо, що переможе найкращий претендент!

Більше про перебіг відбору міст та нові проекти суспільного мовника читайте на сайті та сторінках у Facebook і Twitter.

Читайте також: