:
На що готові міста України, щоб провести Євробачення-2017?

На що готові міста України, щоб провести Євробачення-2017?

14 липня 2016

Для Євробачення-2012 у Баку, Азербайджан, арену збудували "з нуля". У Копенгагені, Данія, для пісенного шоу облаштували великий комплекс, який раніше призначався для будівництва кораблів. У столиці Греції Афінах півфінал і фінал Євробачення-2006 пройшли на одній з арен Олімпіади.

А на що готові українські міста, щоб здобути право приймати цей престижний конкурс? Про це дізнаємося під час спеціального проекту UΛ:Перший "Битва міст", перший ефір якого відбудеться у середу, 20 липня, о 18:30. Цей проект стане першою масштабною дискусією про Євробачення-2017 в Україні і триватиме дві години. Пряма трансляція здійснюватиметься в ефірі телеканалу, Українського радіо, на YouTube-каналі та Facebook-сторінці UΛ:Перший.

Просто у студії, на очах у всієї країни, представники Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона – шести міст, які висловили бажання приймати Євробачення-2017 та надіслали свої заявки – представлятимуть свої пропозиції. Під час ефіру відбуватимуться включення із кожного з міст-претендентів, обговорення пропозицій у студії, частина програми буде присвячена вимогам Європейської мовної спілки до проведення пісенного конкурсу. Також творча група проекту готує трохи ретроспективи – і запропонує дізнатися, як готувалося і проводилося Євробачення останні 12 років у різних країнах.

До участі у проекті запрошені представники Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення, експерти, музиканти, люди, дотичні до конкурсу, український фан-клуб Євробачення. Щоб зробити дискусію більш масштабною і відкритою, UΛ:Перший пропонує взяти участь у "Битві міст" медійникам, які зможуть поставити свої запитання і долучитися до обговорення (форма для акредитації представників ЗМІ доступна за посиланням http://goo.gl/forms/5mNeYDKANylBzdTs1).

На наступний день після прямого ефіру – 21 липня – відбудеться засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення, на якому буде визначено два міста-фіналісти, що позмагаються за право приймати конкурс (більше про регламент відбору міст можна прочитати тут). У цей день в ефірі UΛ:Перший відбуватимуться прямі включення із засідання, і глядачі телеканалу першими почують назви двох міст, які пройдуть у фінал відбору.

Третім етапом "Битви міст" стане день оголошення міста, яке за рішенням Європейської мовної спілки та оргкомітету здобуде право приймати Євробачення-2017. Але більше подробиць про це ми повідомимо трохи згодом. Стежте за новинами на нашому сайті та сторінках у Facebook і Twitter.

Читайте також: