:
Два міста-фіналісти відбору господаря Євробачення-2017 стануть відомі сьогодні!

Два міста-фіналісти відбору господаря Євробачення-2017 стануть відомі сьогодні!

22 липня 2016

Два міста-фіналісти відбору господаря Євробачення-2017 будуть названі сьогодні, 22 липня, на засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу в Україні. Включення на телеканалі UΛ:Перший безпосередньо з місця подій – о 14:30*. Зустріч Оргкомітету з представниками адміністрацій Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона – шести міст, що офіційно виявили бажання приймати шоу – проходитиме в приміщені Кабінету міністрів України.

Пряма трансляція засідання:

Напередодні учасники відбору міста-господаря Євробачення-2017 публічно презентували свої заявки у прямому ефірі "Битви міст" на UΛ:Перший. Подивитися як це було, що пропонують адміністрації шести претендентів, можна на нашому сайті або на YouTube-каналі.

Транспортна інфраструктура, наявність потрібної кількості місць у готелях, арена і безпека – лише деякі з вимог до міста, у якому проходитиме міжнародний пісенний конкурс. Після того як стануть відомі два фіналісти відбору, представники Європейської мовної спілки разом з Оргкомітетом поїдуть до них з інспекцією. Після детального аналізу відповідності потенційних господарів Євробачення-2017 усім заявленим критеріям, 1 серпня Україна дізнається, в яке місто купувати квитки на головну музичну подію Європи цієї весни.

*заявлений час може змінюватися.

Читайте також: