:
Оргкомітет Євробачення-2017 в Україні ще не визначився і бере час на додаткові уточнення пропозицій від міст

Оргкомітет Євробачення-2017 в Україні ще не визначився і бере час на додаткові уточнення пропозицій від міст

25 серпня 2016

Організаційний комітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 сьогодні, 25 серпня, збирався на робоче засідання, за результатами якого мало бути обране й назване місто проведення пісенного конкурсу в Україні. Нагадаємо, зараз за це право змагаються Київ, Дніпро і Одеса.

Проте по завершенні засідання місто обране не було: члени Оргкомітету, зваживши всі три пропозиції, відзначили переваги двох міст – Києва й Одеси. Та разом із очевидними перевагами є й суттєві недоліки. Тож поки робоча група Організаційного комітету взяла тайм-аут – на уточнення і спільне доопрацювання цих позицій із містами.

"Оргкомітет міг би назвати місто-господаря сьогодні, а потім уже покласти усю відповідальність на це ж місто, типу "запропонували – виконуйте", – говорить Зураб Аласанія, генеральний директор Національної телекомпанії України, яка є мовником-організатором Євробачення-2017. – Але це неправильно – ми ж проводимо цей конкурс разом, усією Україною, і якщо робимо вибір, відповідати за нього маємо теж усією країною – і перед Європейською мовною спілкою, і перед учасниками Євробачення, і перед фанами, які приїдуть до нас. Тому Оргкомітет відклав рішення ще на трохи, бо краще затримати оголошення переможця відбору, ніж потім не знати, як вирішувати купу проблем з організації. Так, серед трьох претендентів два міста вирвалися вперед – Київ і Одеса, і у них чимало переваг. Але є й недоліки, до того ж суттєві, і від того, які рішення цих недоліків будуть запропоновані, і залежатиме, хто проведе конкурс. Робоча група Оргкомітету уточнюватиме всі питання, доопрацьовуватиме прогалини разом із містами, і, сподіваюся, вже зовсім скоро ми дізнаємося, де пройде Євробачення. Думаю, зважений вибір важливіший за кілька днів чи тижнів очікування".

Читайте також: