:
У перший день Паралімпіади у Ріо Україна завоювала 9 медалей

09 вересня 2016

У перший день Паралімпійських ігор-2016 у Ріо українська збірна завоювала 9 медалей – 1 золоту, 1 срібну і 7 бронзових.

Першу золоту медаль Паралімпіади у Ріо у скарбничку збірної України приніс плавець Євген Богодайко, який виграв заплив на спині на дистанцію 100 м із результатом 1:10:55.

Срібну медаль отримав Денис Дубров на дистанції 100 м брасом із результатом 1:05:10.

• Легкоатлет Руслан Катишев, який посів третє місце у стрибках в довжину із результатом 6,20 м;
  • Легкоатлет Роман Данилюк, який виборов "бронзу" у штовханні ядра із результатом у 15,94 м.

Загалом, у змаганнях першого дня взяли участь 45 українських спортсменів у 7 видах спорту. Після першого дня Паралімпіади у Ріо Україна в загальному командному заліку зайняла 9 місце.