:
Виступи українських спортсменів у третій день Паралімпіади-2016 у Ріо

11 вересня 2016

У третій день Паралімпіади-2016 у Ріо збірна Україна продовжила збирати нагороди, виборовши загалом 11 медалей, з яких 5 золотих, 4 срібних і 2 бронзові.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани у цей день піднімались:

• Важкоатлетка Лідія Соловйова, яка у змаганнях з пауерліфтингу підняла вагу у 107 кг, що стало новим паралімпійським рекордом;
  • Плавчиня Єлизавета Мерешко у плаванні на 50 м вільним стилем із результатом 33,43 секунди, який став новим паралімпійським рекордом;
  • Плавець Дмитро Виноградов у плаванні на дистанції 50 метрів на спині;
  • Плавець Максим Крипак у плаванні на дистанції 100 метрів на спині, встановивши світовий і параліймпійський рекорди – 57,24 сек.;
  • Велосипедист Єгор Дементьєв, який став найкращим в індивідуальній гонці переслідуванні.

Срібні медалі у скарбничку України принесли:

• Штовхачка ядра у класі F20 Анастасія Мисник із результатом 13,24 м;
  • Дзюдоїст Олександр Назаренко (вагова категорія до 90 кг);
  • Плавчиня Вікторія Савцова у плаванні на 50 м вільним стилем;
  • Плавець Ярослав Денисенко у плаванні на 200 м комплексом.

Бронзові нагоди у цей день вибороли:

• Плавець Данило Чуфаров у плаванні на 200 м комплексом;
  • Плавець Денис Дубров у плаванні на 100 м на спині.

Таким чином, після трьох змагальних днів на загальному рахунку України 37 медалей – 12 золотих, 10 срібних та 15 бронзових. У загальному заліку українська збірна посідає третю сходинку, поступаючись лише Китаю і Великобританії.