:
Медалі українців у четвертий день Паралімпіади у Ріо

12 вересня 2016

Четвертий змагальний день Паралімпіади-2016 у Ріо знову видався багатим на нагороди для української команди. Наші паралімпійці вибороли 12 нагород – 6 золотих, 3 срібні та 3 бронзові.

Безперечно, одним із найбільш яскравих моментів цієї Паралімпіади у Ріо стане момент, коли українська збірна завоювала всі три медалі у плаванні на 200 м комплексом у класі SM10. Денис Дубров виборов "золото", "срібло" – у Максима Крипака, а бронзова медаль дісталася Дмитру Ванзенку. Що може бути краще, аніж три українських прапори, які одночасно замайоріли над п’єдесталом пошани?

Тож, золотими призерами у четвертий день Паралімпійських ігор у Ріо стали:

• Веслувальник Роман Полянський у веслуванні на дистанції 1000 м із новим параліймпійським рекордом;
  • Легкоатлетка Лейла Аджаметова, яка у фіналі бігу на 100 метрів встановила новий світовий рекорд;
  • Наталія Косміна, яка виграла жіночі змагання із настільного тенісу;
  • Плавчиня Єлизавета Мерешко у плаванні на 100 м брасом;
  • Плавець Олексій Федина у плаванні 100 м брасом;
  • Плавець Денис Дубров у плаванні на 200 м комплексом.

Срібні нагороди Паралмпіади у Ріо дісталися:

• Плавчині Вікторії Савцовій у плаванні на 100 м брасом;
  • Плавцю Дмитрові Крипаку у плаванні на 200 м комплексом;
  • Зої Овсій у змаганнях з метання булави.

"Бронзу" у цей день вибороли:

• Легкоатлет Дмитро Прудніков у стрибках у довжину;
  • Плавець Дмитро Ванзенко у плаванні на 200 м комплексом;
  • Плавець Сергій Паламарчук у плаванні на 200 вільним стилем.

На сьогодні українці вже вибороли 49 медалей: 18 золотих, 13 срібних та 18 бронзових. У загальному медальному заліку наша збірна упевнено посідає третю сходинку.