:
Джамала буде у журі національного відбору на Євробачення-2017

Джамала буде у журі національного відбору на Євробачення-2017

13 вересня 2016

Співачка Джамала, яка цьогоріч принесла Україні перемогу на Євробаченні, увійшла до складу журі національного відбору на Євробачення-2017. Про це заявила керівник нацвідбору Наталія Франчук.

"Ми дуже раді, що другим членом журі стала Джамала. За великим рахунком, іншого кандидата бути не могло. По-перше, саме Джамала принесла перемогу Україні на Євробаченні-2016, по-друге, вона зможе поділитися досвідом участі в конкурсі й максимально підготувати учасника, щоби той повторив її успіх", – розповіла пані Франчук.

Присутність Джамали в журі нацвідбору спонукатиме виконавців брати участь у конкурсі, впевнений генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія. "Джамала зголосилася бути в журі національного відбору на Євробачення-2017. Здавалося б, логічний крок, що й думати про це, чи не так? Не так. Логічним є запрошення української кримськотатарської співачки в журі нацвідбору, що його вдруге у партнерстві проводять телеканали UA:Перший та СТБ. А от згода Джамали, яка після перемоги на Євробаченні-2016 стала без перебільшення світовою зіркою, свідчить про те, що вона залишилася тією самою Джа, дівчинкою з відкритою та щирою душею. Певний, що присутність у журі справжньої переможниці, яка уособлює втілену мрію, спонукатиме круті музичні гурти й талановитих виконавців, що ними багата наша країна, брати участь у конкурсі та надихатиме конкурсантів викладатися на повну", – запевняє очільник НТКУ.

Нагадаємо, нацвідбір на Євробачення-2017 стартував 1 вересня. Першим членом журі конкурсу, якого вже оголосили, став музичний продюсер і композитор Костянтин Меладзе.

Читайте також: