:
Наглядова рада НСТУ оголосила про старт конкурсу на голову правління

Наглядова рада НСТУ оголосила про старт конкурсу на голову правління

03 лютого 2017

Прес-конференція "Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"" відбулась сьогодні, 3 лютого, о 15:00 в агентстві "Укрінформ".

Під час заходу члени Наглядової ради ПАТ НСТУ оприлюднили перелік документів, зокрема, оновлені положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ, умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ, інформацію про використання бюджетних коштів та власних надходжень НТКУ та її філій у 2016 році та виконання річного кошторису 2016 року. Ознайомитися з усіма прийнятими документами можна нижче.

Документи з інформацією щодо конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ:

Основні напрями діяльності ПАТ НСТУ на 2017 рік
Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ
Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ
Витяг з протоколу №3 засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ
Витяг з протоколу №4 засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ"

Документи з інформацією про фінансово-економічний стан НТКУ:

Інформація про використання бюджетних коштів та власних надходжень НТКУ та її філій у 2016 році
Виконання річного кошторису 2016 року
Виконання річного кошторису спеціального фонду 2016 року
Зведений передавальний акт необоротних активів, оборотних активів та зобов’язань НТКУ до ПАТ НСТУ
Зведення основних показників ПАТ НСТУ

Нагадаємо, що голова та члени Правління НСТУ обираються на 4 роки. Голова Правління НСТУ не може бути обраним більше ніж на 2 строки поспіль. Обрання голови та членів Правління НСТУ відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі. Згідно з положенням, при обранні голови та членів Правління НСТУ Наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.

Читайте також: