Розпочато онлайн-бронювання номерів у офіційних готелях Євробачення-2017 - UA: Перший
:
Розпочато онлайн-бронювання номерів у офіційних готелях Євробачення-2017

Розпочато онлайн-бронювання номерів у офіційних готелях Євробачення-2017

13 лютого 2017

Онлайн-бронювання номерів у офіційних готелях Євробачення-2017 для делегацій пісенного конкурсу розпочато в понеділок, 6 лютого. Його здійснює офіційний туристичний оператор Євробачення-2017 – компанія ПІЛОТ.

Заступник генерального директора НСТУ Павло Грицак розповів: "ПІЛОТ є одним із лідерів ринку, і ми дуже раді, що саме ця компанія забезпечуватиме проживання офіційних делегацій, фанів та журналістів в українських готелях у рамках пісенного конкурсу Євробачення-2017. Тільки за першу добу бронювання свої замовлення оформила 21 делегація. А це майже половина".

За правилами Європейської мовної спілки (ЄМС) офіційні делегації пісенного конкурсу мають проживати в офіційних готелях. Ці готелі були відібрані НСТУ спільно з компанією ПІЛОТ за такими основними критеріями, як: цінова політика, рівень безпеки та розміщення у зручній логістичній зоні.

Список офіційних готелів Євробачення-2017 виглядає так:

 • Premier Hotel Rus
 • Cosmopolite
 • President Hotel
 • Holiday Inn Kiev
 • Alfavito
 • Khreschatyk
 • Fairmont Grand Hotel
 • Hilton
 • Hyatt Regency
 • InterContinental
 • Premier Palace Hotel
 • Opera

"До цих 12 готелів потрапили всі п’ятизіркові готелі Києва разом із п’ятьма чотиризірковими. Також ми пропонуємо номери підвищеного комфорту в тризірковому готелі "Русь". Він єдиний тризірковий готель, який потрапив до цього списку, бо має прекрасну локацію і гарне співвідношення ціни з якістю. Ціни конфіденційні, але можу сказати, що готелі розуміють цілі й завдання проведення в країні пісенного конкурсу і сформували лояльну цінову політику, яка задовольнить іноземних гостей. Також вони надають спеціальні цінові пропозиції на різні категорії номерів, – зазначила генеральна директорка компанії ПІЛОТ Олена Корчинська. – Компанія ПІЛОТ у свою чергу надає онлайн-платформу, на якій делегації, а згодом і акредитована преса та фани, зможуть обрати готель і номер в максимально прийнятній для себе ціновій категорії".

Щодо розміщення офіційних готелів, то вони згідно з правилами пісенного конкурсу є рівновіддаленими від Міжнародного виставкового центру – арени пісенного конкурсу, а також розташовуються недалеко від інших основних локацій Євробачення, зокрема Євроклубу та містечка Євробачення.

Також згодом розпочнеться онлайн-бронювання номерів в офіційних готелях Євробачення-2017 і для акредитованої преси та фанів на сайті компанії ПІЛОТ. Про це також буде повідомлено на сайті UA:Перший.

Нагадаємо, що участь у Євробаченні-2017, яке прийматиме Київ, підтвердили 43 країни. Це максимальна кількість учасників, яка до сьогодні на пісенному конкурсі повторювалася лише двічі – у 2008 та 2011 роках. Мовник-організатор Євробачення-2017 – Національна суспільна телерадіокомпанія України. Головна арена шоу – Міжнародний виставковий центр. Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Читайте також: