:
Заява щодо змін у команді Євробачення-2017

Заява щодо змін у команді Євробачення-2017

13 лютого 2017

На виробничій нараді 10 лютого 2017 року у присутності виконавчого директора пісенного конкурсу Євробачення Йон Ола Санда було оприлюднено заяву кількох топ-менеджерів НСТУ, які займались підготовкою та проведенням міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, про те, що вони залишають проект. Не зважаючи на те, що дана ситуація є нештатною, однак вона жодним чином не вплине на виконання зобов’язань НСТУ щодо організації та проведення в Євробачення-2017 в Україні.

Даний проект вимагає великих зусиль у реалізації планів, концентрації на найважливішому. Проведення Євробачення в Україні – велика честь та відповідальність, і ми не маємо права занурюватися у з’ясування стосунків.

ПАТ НСТУ має ресурси і кадрові, і фінансові, і матеріально-технічні, аби забезпечити проведення у Києві одного з найпотужніших телешоу світового рівня.

За минулий період зроблено чимало, ми дякуємо всім, хто певний час працював над проектом, та надалі залишаємося відкритими для співпраці з тими, хто готовий працювати у команді.

Т. в. о. голови правління ПАТ НСТУ
Ганна Бичок

Читайте також: