У команді Євробачення-2017 з’явилися нові топ-менеджери - UA: Перший
:
У команді Євробачення-2017 з’явилися нові топ-менеджери

У команді Євробачення-2017 з’явилися нові топ-менеджери

18 лютого 2017

У команді, що займається підготовкою до пісенного конкурсу Євробачення-2017, відбулися деякі зміни. До її складу увійшли комерційний директор Лариса Коваль, івент-менеджер Кирило Воронін та директор з питань безпеки Олег Западнюк. Їхні кандидатури вже погодженні з Європейською мовною спілкою. Ці фахівці мають значний досвід робити на масштабних міжнародних проектах.

Заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак попередньо прокоментував зміни у команді, які відбулися у зв’язку з тим, що попередні топ-менеджери покинули проект Євробачення: "Вже знайдено фахівців. На це знадобилося лише 72 години. І це стало можливим завдяки підтримці всіх державних структур та київської влади. Окрім того, на ринку є багато висококваліфікованих професіоналів, які підходять на ці вакансії".

Так, комерційний директор Лариса Коваль працює у НТКУ (зараз НСТУ) з 2000-го року. Вона займалася організацією таких подій як: Євробачення-2005, Дитяче Євробачення 2009-го та 2013 року, Євро-2012 та національний відбір на Євробачення-2016.

Івент-менеджер Кирило Воронін має понад сім років досвіду роботи у сфері планування і організації подій, у тому числі щодо роботи з державними структурами. У його доробку є проведення Днів Європи в Україні і Молдові (9 міст) на замовлення Представництва Європейського Союзу в Україні, The European Village (Європейське село) та інші.

Директор з питань безпеки Олег Западнюк має 22-річний досвід роботи в правоохоронній системі. Займався організацією охорони безпеки під час проведення матчів футбольних турнірів Кубка УЄФА у 2009-2012 роках та на Євро-2012.

Читайте також: