Представника України на Євробачення-2017 оберуть цієї суботи - UA: Перший
:
Представника України на Євробачення-2017 оберуть цієї суботи

Представника України на Євробачення-2017 оберуть цієї суботи

22 лютого 2017

Фінал національного відбору на Євробачення-2017 відбудеться найближчої суботи, 25 лютого, о 19:00. Саме цього вечора Україна обере представника на пісенний конкурс, що проходитиме у Києві. Виступи шести фіналістів нацвідбору наживо покаже телеканал UА:Перший – в ефірі, на сайті, на офіційному YouTube-каналі та у Facebook.

Отож у суботу, 25 лютого, за право представляти Україну на Євробаченні боротимуться такі артисти:

  1. Сальто Назад
  2. MELOVIN
  3. O.Torvald
  4. ILLARIA
  5. TAYANNA
  6. ROZHDEN

Також під час фінального шоу українського національного відбору, виступлять артисти із Франції та Польщі, які представлятимуть свої країни на Євробаченні-2017 в Києві. Свою конкурсну пісню "Requiem" виконає французька співачка Альма (Alma), а польська виконавиця Кася Мош (Kasia Moś) заспіває композицію, що має назву "Flashlight".

Першими фіналістами українського нацвідбору на Євробачення-2017 стали TAYANNA і Сальто Назад. Під час першого півфіналу виконавиця TAYANNA підкорила журі та українську публіку своєю піснею "I Love You". Судді віддали їй 7 балів, а глядачі – 8. Гурт Сальто Назад виконав пісню, яка має назву "О Мамо". Саме цей колектив отримав того вечора від журі максимальну кількість балів – 8. І хоч глядачі проголосували всього на 6, цього було достатньо, щоб Сальто Назад отримали місце у фіналі.

У другому півфіналі національного відбору ILLARIA отримала від глядачів 8, а від суддів – 7 балів. Вона виконувала пісню "Thank You for My Way", що українською означає "Дякую за мій шлях". ROZHDEN отримав максимум від суддів і 5 від глядачів. Його пісня називається "Saturn".

MELOVIN і O.Torvald стали фіналістами національного відбору за результатами третього півфіналу. Виступ колективу O.Torvald глядачі і судді оцінили однаково – хлопці отримали по 7 балів. MELOVIN отримав 5 балів від суддів і максимум (8) – від глядачів, що і дозволило йому потрапити у фінал.

Цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких за результатами голосування пройшли до фіналу. Ім’я артиста, який навесні представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі – 25 лютого. Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Нагадаємо, що ведучим нацвідбору на Євробачення-2017 є Сергій Притула. У журі – музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення-2016 Джамала. Національний відбір на Євробачення UA:Перший другий рік поспіль проводить спільно з телеканалом СТБ.

Читайте також: