:
O.Torvald представлять Україну на Євробаченні-2017

O.Torvald представлять Україну на Євробаченні-2017

25 лютого 2017

O.Torvald перемогли у національному відборі на Євробачення-2017, який відбувся 25 лютого. Саме цього вечора Україна обрала представника на пісенний конкурс, що проходитиме у Києві. Глядачі і судді віддали O.Torvald по 5 балів.

Загалом за право представляти Україну на Євробаченні боролися шестеро артистів: Сальто Назад, MELOVIN, O.Torvald, ILLARIA, TAYANNA і ROZHDEN. Відкрила фінальне шоу нацвідбору своїм виступом Джамала, яка цього року є однією із членів журі українського відбору. Саме вона, представивши Україну у Стокгольмі в 2016-му, виборола перемогу.

Також під час фінального шоу українського національного відбору на Євробачення-2017, виступили артисти із Франції та Польщі – Альма та Кася Мош. Ці співачки представлятимуть свої країни на пісенному конкурсі в Києві.

Подивитися ще раз фінал нацвідбору на Євробачення-2017 можна на YouTube-каналі UА:Перший:

Цьогорічний національний відбір на Євробачення мав три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких за результатами голосування пройшли до фіналу. Ведучим нацвідбору на Євробачення-2017 був Сергій Притула. У журі – музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення 2016 року Джамала. Національний відбір на Євробачення UA:Перший другий рік поспіль проводив спільно з телеканалом СТБ.

Читайте також: