"Наша перемога належить нашим людям" – Женя Галич, фронтмен гурту O.Torvald  - UA: Перший
:

"Наша перемога належить нашим людям" – Женя Галич, фронтмен гурту O.Torvald 

01 березня 2017

Рок-гурт O.Torvald представить Україну на Євробаченні-2017 з піснею "Time". Хлопці перемогли в національному відборі, отримавши у фіналі 5 балів за результатами глядацького голосування і ще 5 – від журі. Співачка Tayanna також у сумі отримала 10 балів (6 – від суддів, 4 – від глядачів), але оскільки глядачі віддали перевагу O.Torvald, переможцями стали саме вони.

Про те, як рокери відсвяткували перемогу в нацвідборі на Євробачення, що для них означає пісенний конкурс, а також про поради від Джамали та привітання від доньки розповів у інтерв’ю фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич.

Які емоції після перемоги в національному відборі на Євробачення-2017?

А мені навіть зараз не дають можливості відчути якісь емоції від перемоги. Навколо нас стільки всього відбувається: купа інтерв’ю, різних організаційних питань, постійно кудись треба їхати, з кимось зустрічатися, про щось домовлятися... Емоція така, що ніби все окей і ми щасливі, але насправді не очікували, що відразу навколо нас відбуватиметься так багато всього.

Перше, що ви зробили після перемоги?

Я одразу зателефонував батькам. І намагався заспокоїти маму, бо вона плакала. Я казав: "Мамо, ну не плач, будь ласка, все ж нормально, ти ж хотіла цього…". А вона плакала.

Чи планували O.Torvald за роки своєї творчості взяти участь у нацвідборі на Євробачення?

Жодного разу. Лише коли побачили під час минулорічного національного відбору SunSay, Pur:Pur, Brunettes Shoot Blondes та інших чудових артистів, то були шоковані тим, яким крутим був відбір та наскільки добре глядачі сприймають альтернативну музику. Тому цього року ми теж спробували свої сили. Хоча спочатку все-таки це було більше заради розваги. Ми навіть не уявляли, що зможемо перемогти.

Якою була атмосфера за лаштунками національного відбору?

Атмосфера була трохи конкурсною. У нас був постійно хороший настрій і ми намагалися контактувати з усіма учасниками. Для нас це був просто експеримент. А дехто дуже серйозно ставився до конкурсу, й нам не завжди вдавалося порозумітися з іншими учасниками. Але, на щастя, були люди, з якими ми затоваришували, знайшли спільну мову. Це Kadnay, Illaria і Сальто Назад. Тому все було добре.

Кому з учасників нацвідбору ви віддали б свій голос?

Я відправляв смс за Kadnay, бо хотів, щоб вони представляли Україну на Євробаченні-2017.

А за себе відправляли?

Чесне слово – ні. Я забув просто. Я відправляв у півфіналі за Kadnay, а потім за нас просто забув. А у фіналі мій мобільний розрядився і я тільки просив усіх: "Чуваки, ми вже тут готові виграти Євробачення. Голосуйте за нас!". Наша перемога належить людям, якби не їхні голоси, ми б точно не перемогли.

Чи давала вам, як переможцям, якісь поради Джамала?

Перший півфінал розпочався з того, що Джамала, проходивши повз мене, сказала: "Женя, я чула тебе на репетиції, не віддаляйся так сильно від мікрофона, коли співаєш останні рядки куплету, бо нічого не чути". А коли ми вже перемогли, то вона підійшла до мене і сказала: "Ну що, вітаю тебе. Але повір мені, ти не будеш радий тому, що зараз із тобою буде відбуватися".

І що відповіли на це?

"Я розумію", – я сказав.

Як вас привітала ваша донька, що вона сказала вам після перемоги?

Вона до цього дивилася церемонію нагородження музичної премії Yuna і там постійно перемагав Діма Монатік, а вона його дуже любить, танцює під його пісні. А після перемогли в національному відборі, вона підійшла до мене і сказала: "Тату, а ти кращий за Монатіка".

Як рокери відсвяткували свою перемогу в нацвідборі на Євробачення?

Усі жартували, що рокери перетворилися в поперів, бо навіть святкування було у сімейному колі з чаєм і тортом, який нам подарували фанати. Якщо раніше наше святкування – це декілька пляшок віскі і розтрощений готельний номер, то зараз – чай і торт. Але це лише тому що ми дуже втомилися. Ми обов’язково відсвяткуємо, як тільки відбудеться перший живий концерт. Лишимося в номері і зробимо все, як ми вміємо.

Що ви очікуєте від Євробачення? Що для вас означає цей конкурс?

Україна цього року приймає Євробачення і для нас це величезна відповідальність. Я сподіваюся, що ми будемо гостинними до кожного, хто приїде в травні у Київ.

Наш рок-гурт іде на конкурс, щоб зламати всі стереотипи цього конкурсу, і нам є що сказати. Нам не потрібні зірки з неба. Нам треба, щоб люди нас почули. Те, що відбувається у світі – це не тільки фінансова криза, а і криза людських стосунків. Люди перестали дивитися один одному в очі і говорити важливі речі.

Євробачення для нас – це можливість сказати своє слово про те, що відбувається у світі. І відкрити людям очі, хоча б тій частині людей, для який ми співаємо. Хочемо бути почуті.

Фото: прес-служба телеканалу СТБ

Читайте також: