:
Українські дизайнери створили ескізи майбутніх костюмів ведучих Євробачення-2017

Українські дизайнери створили ескізи майбутніх костюмів ведучих Євробачення-2017

16 березня 2017

Триває конкурс серед українських дизайнерів на створення образів для трьох ведучих Євробачення-2017 – Тімура Мірошниченка, Олександра Скічка та Володимира Остапчука. Цей конкурс оголошений мовником-організатором цьогорічного пісенного конкурсу – UA:Перший – спільно з журналом про моду VogueUA. "Конкурс серед українських дизайнерів на створення образів ведучих Євробачення-2017 – чудова ідея! Адже у нас троє красивих хлопців-ведучих, і тут є багато місця для фантазії. Окрім того, цей конкурс відповідає слогану цьогорічного Євробачення – Celebrate Diversityоскільки демонструє розмаїття дизайнерських рішень українських професіоналів", – розповів шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Взяли участь у творчому конкурсі дев’ять найвідоміших українських брендів – Litkovskaya, LAKE Studio, FROLOV, Luvi, Podolyan, Burenina, AndreTan, Indposhiv і Gapchuk.

Вони вже створили по шість ескізів костюмів для ведучих пісенного конкурсу. Деякі образи виявилися несподіваними навіть для організаторів конкурсу. У відборі образів ведучих будуть брати участь і представники оргкомітету, останнє слово буде саме за ними. Костюми мають не просто личити хлопцям, а й відповідати тим ролям, які для них запропонували сценаристи шоу. За задумкою, ведучі Євробачення-2017 перевтілюватимуться під час шоу в різні образи. Для цього за підсумками творчого конкурсу буде обрано 17 костюмів.

З усіма ескізами костюмів для ведучих Євробачення-2017 можна ознайомитися на сайті VogueUA.

Читайте також: