:
На UA:Перший стартує новий проект

На UA:Перший стартує новий проект "Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України"

27 березня 2017

UA:Перший відкриває сезон видовищних спортивних змагань! Вже 31 березня в ефірі телеканалу стартує новий проект "Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України", створений у партнерстві з Всеукраїнською федерацією фрі-файту та контактних єдиноборств, Професійним бійцівським союзом і компанією PERESVIT PROMOTION. Вперше в історії Кубок України з фрі-файту* – одного з найбільш видовищних бойових мистецтв, заснованих в Україні, – пройде у форматі телевізійного шоу.

"Популяризація спорту – це один з головних напрямків і пріоритетів суспільного в Україні, тому старт проекту "Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України" – це, мабуть, перша яскрава сторінка для Національної суспільної телерадіокомпанії України в новій іпостасі, – говорить заступник генерального директора НСТУ Олександр Мельничук. – Те, що ми транслюватимемо змагання з фрі-файту, має засвідчити амбіцію суспільного мовника по-бійцівськи позмагатися на телевізійному ринку за гідне місце. Дякую партнерам за те, що повірили в це і підтримали нас. Сподіваюся, що цей проект буде першим в низці подібних".

Суспільний мовник вже давно планував запустити масштабний спортивний проект. А Федерація фрі-файту України стала першим партнером, з яким "Чоловічий клуб" стартує в ефірі у новому форматі. Спеціально для цього проекту в одному з павільйонів НСТУ було збудовано майданчик, на якому у подальшому проходитимуть змагання з різних видів спорту.

"Формат, який ми хочемо запропонувати глядачам UA:Перший, повністю відповідає концепції суспільного, – розповідає керівник дирекції спортивних програм Національної суспільної телерадіокомпанії України Нікіта Хорозов. – По-перше, це яскраво, видовищно і привертає увагу до України як до країни, де народжуються нові види спорту. По-друге, великі медіахолдинги приділяють увагу тільки обмеженій кількості видів спорту, а ми маємо розширювати це коло. І, наостанок, молоді спортсмени матимуть шанс бути поміченими і стати позитивними героями та улюбленцями для значної кількості вболівальників".

В рамках проекту "Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України" у безкомпромісних боях за чемпіонство України зійдуться 30 найтитулованіших бійців з фрі-файту. На глядачів очікують близько тридцяти видовищних поєдинків. Як і зазвичай під час спортивних турнірів, учасників підтримуватиме публіка у залі. А команда UA:Перший працюватиме над створенням телевізійної версії Кубка, яка буде показана в ефірі 31 березня, 1, 7 і 8 квітня.

Чотири випуски проекту, окрім, власне, видовищних боїв, включатимуть сюжети про учасників, їхню підготовку, емоції до і після поєдинків, коментарі тренерів та експертів, цікаві факти з історії спорту й життя героїв програми, а також підсумковий аналіз усіх боїв.

"Телевізійна версія спортивного турніру – це унікальний формат, якого наразі немає на українському телебаченні. І суспільний мовник підходить для цього якнайкраще, – говорить засновник фрі-файту, президент Всеукраїнської федерації фрі-файту і контактних бойових мистецтв Андрій Старовойт. – Чим фрі-файт буде цікавий глядачам? По-перше, це бойове мистецтво, яке виникло в Україні. По-друге, це єдиний чоловічий вид спорту. По-третє, фрі-файт – це не просто видовищний бій, а філософія боротьби із рабством власного "Я" та вадами свого тіла. Фрі-файт – спорт справжніх Воїнів, які вміють достойно перемагати та не менш достойно приймати поразку".

Кожен спортсмен – це приклад сили духу для молодшого покоління, тому важливо працювати з кожним бійцем індивідуально. Саме цим займається компанія PERESVIT PROMOTION, яка працює з бійцями-професіоналами з фрі-файту, кікбоксингу, тайського боксу. "Наша мета розкрити найталановитіших бійців, дати їм можливість реалізувати себе на спортивних майданчиках як в Україні, так і в світі. Наша компанія має амбітну мету – виховати нову генерацію бійців, яка, як в технічному плані, так і у ставленні до суперника, покаже чисті бої, – розповідає керівник компанії PERESVIT PROMOTION Михайло Росохатий. – Новий проект "Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України", який ми робимо у партнерстві з телеканалом UA:Перший, стане тим майданчиком, де наші спортсмени зможуть показати себе і отримати таку потрібну їм підтримку української аудиторії. А наші зв’язки у світі й багаторічний досвід дозволять створити абсолютно новий, якісний, не схожий на жоден інший турнір".

Сподівається, що пілотний проект з UA:Перший отримає свого глядача і керівник компанії Професійний бійцівський союз Андрій Нагребельний: "Професійний бійцівський союз підтримує об’єднання спорту і шоу. Тому ми разом з UA:Перший створили продукт, який, я сподіваюся, буде успішним".

Кубок України з фрі-файту: правила (теле)турніру

Змагання Кубку України з фрі-файту 2017 року відбуваються за коловою системою з проведенням фінальних командних зустрічей за І та ІІІ місце. До змагань допускаються 6 збірних команд, відібраних на попередніх етапах Кубку, з наступних областей: Івано-Франківська, Сумська, Вінницька, Дніпропетровська, Тернопільська, Київська. Команди розподіляються жеребом на дві підгрупи – А та Б.

Кожна команда складається з 5 спортсменів – по одному у вагових категоріях 63 кг, 69 кг, 74 кг, 79 кг та 84 кг. Змагання відбуваються в форматі командних зустрічей – дві команди виходять на майданчик і спортсмени – по одному в кожній ваговій категорії – проводять поєдинки. Результат поєдинку зараховується кожній команді.

Команда, яка здобула більше трьох особистих перемог своїх спортсменів в командній зустрічі, оголошується переможцем. Відповідно до кількості перемог команда посідає те чи інше місце у турнірній таблиці. У випадку однакової кількості командних перемог, до уваги береться різниця в особистих перемогах-програшах. До плей-офф проходять команди, які посіли І та ІІ місця в своїх групах.

*Фрі-файт (англ. Free-fight – вільний бій) – бойове мистецтво, яке засноване в Україні Андрієм Старовойтом, є результатом синтезу досвіду багатьох бойових мистецтв світу. Воно об’єднує в собі найбільш ефективні прийоми ведення бою в різних ситуаціях. Бойова система фрі-файту – це, перш за все, безкомпромісний поєдинок людини з рабством власних вад, боротьба з недоліками свого тіла. Бійці самі створюють свій поєдинок, використовуючи комбінації відомих їм прийомів: в їхньому арсеналі є удари руками і ногами, колінами, кидки, больові прийоми й прийоми на удушення.

Читайте також: