Новий проект "Фольк-music. Діти" відкриватиме Україні маловідомі народні пісні - UA: Перший
:
Новий проект

Новий проект "Фольк-music. Діти" відкриватиме Україні маловідомі народні пісні

20 квітня 2017

Новий вокальний проект "Фольк-music. Діти" стартує на UA:Перший вже цієї суботи, 22 квітня, об 11:00. Таким чином дорослі учасники програми "Фольк-music" передають можливість відкривати для всієї України давно забуті та маловідомі народні пісні дітям – сучасним, яскравим, вільним від стереотипів, сміливим у самовираженні, з унікальними тембрами і сильними голосами. Програма виходитиме в ефірі щосуботи.

"За увесь час існування нашої програми українські народні пісні виконували представники старшого покоління. Тепер ми вирішили передати естафету діткам, які мають не менш співочі голоси і дуже прагнуть виступати на сцені, – розповідає автор і керівник проекту Володимир Коваленко. – Таким чином ми ніби то замикаємо цикл поколінь – надаємо можливість наймолодшим українцям продемонструвати свій талант і показати, що народна пісня однаково гарно співається усіма, незалежно від віку та регіону".

Учасники проекту "Фольк-music. Діти" змагатимуться у трьох вікових групах: 4-6 років, 7-10 років та 11-14 років. Переможці визначатимуться протягом вихідних днів – суботи та неділі – за допомогою телефонного та SMS-голосування. У Новорічному фіналі учасники з числа переможців кожного окремого випуску програми отримають почесні дипломи і спеціальні призи проекту "Фольк-music. Діти-2017".

Ведучою "Фольк-music. Діти" стане Оксана Пекун разом із молодими талантами Марією та Олексою. А для комунікації з конкурсантами буде задіяний особливий персонаж – дівчинка на ім’я Фолічка, яка допомагатиме діткам налаштуватися на виступ.

"В ефірі з’являтимуться лише автентичні народні пісні, які раніше не звучали у програмі "Фольк-music", – розповідає незмінна ведуча проекту Оксана Пекун. – Заради цього конкурсанти мають можливість звернутися до своїх бабусь та дідусів, які можуть пам’ятати маловідомі народні пісні своєї молодості, або зробити аранжування відомої народної пісні – сучасне, акустичне чи навіть виступити акапельно. Все залежатиме від того, як дитина захоче показати себе на проекті".

Проект "Фольк-music", який виходить в ефірі телеканалу UA:Перший з 2008 року, популяризує українську народну музику заради збереження автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. У кожному випуску виступають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків України, а зіркові учасники програми представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Читайте також: