Прес-центр Євробачення готовий розмістити близько 2000 журналістів - UA: Перший
:
Прес-центр Євробачення готовий розмістити близько 2000 журналістів

Прес-центр Євробачення готовий розмістити близько 2000 журналістів

24 квітня 2017

На Євробачення-2017 вже акредитувалися понад 1500 журналістів з України та світу. Для їх комфортного перебування та роботи під час конкурсу в сучасному прес-центрі буде створено всі необхідні умови.

Прес-центр з кабельним інтернетом, Wi-Fi і необхідною оргтехнікою розміщуватиметься в МВЦ, в холі №1, та зможе прийняти близько двох тисяч акредитованих представників національних та міжнародних ЗМІ, блогерів і фанів. За потреби представники ЗМІ зможуть користуватися спеціально обладнаними радіостудіями та кімнатами для інтерв’ю. Окрім, власне, робочих місць у прес-центрі також передбачено зону для відпочинку з рестораном та фан-зоною у вигляді комфортного лаунжу. Тут акредитовані фани та представники ЗМІ зможуть стежити за виступами артистів.

Зала для прес-конференцій вміщуватиме 500 осіб та 80 фото- та відеокамер. Під час конкурсу тут проходитиме багато заходів:

  • з 30 квітня по 3 травня – зустрічі артистів з фанами та ЗМІ (Meet & Greet);
  • з 4 по 13 травня – прес-конференції учасників Євробачення з 42 країн.

Одразу біля входу буде розташована сервісна стійка, де волонтери надаватимуть всю необхідну інформацію та стежитимуть за порядком разом зі службою безпеки.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Квитки на конкурс можна придбати на сайті Concert.ua.

Читайте також: