Євробачення в Україні офіційно стартувало! - UA: Перший
:
Євробачення в Україні офіційно стартувало!

Євробачення в Україні офіційно стартувало!

08 травня 2017

Євробачення-2017 офіційно відкрито! Урочиста церемонія пройшла 7 травня – за тиждень до фіналу конкурсу, як це традиційно відбувається щороку.

Почалася церемонія відкриття із Червоної доріжки, під час якої делегації всіх країн-учасниць спілкувались із пресою та фанами. Долучилися до них і ведучі пісенного конкурсу – Олександр Скічко, Володимир Остапчук та Тімур Мірошниченко, а також директор із виробництва Євробачення-2017 Ола Мельциг і шоу-продюсер Крістер Бйоркман.

А потім – під час другої частини церемонії відкриття – у небо на повітряних кулях піднялися прапори країн-учасниць Євробачення-2017. Конкурсантам вручили вітального листа від Президента України Петра Порошенка. У виконанні Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ) звучали найпопулярніші хіти пісенного конкурсу в новому аранжуванні.

Вітала присутніх з офіційним початком Євробачення-2017 і Перша леді України Марина Порошенко: "Це честь – розділити радість цієї події з гостями з усього світу. Адже ваші пісні й виступи об’єднують народи й країни. Євробачення символізує єдність Європи, і ми вдячні Джамалі за те, що вона привезла це європейське пісенне змагання в Україну".

"Музика об’єднала мільйони людей, які дивляться це шоу, які приїхали щоб наживо подивитися його, – продовжив голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко – Київ завжди був європейським містом – і географічно, і ментально. Музика може змінити світ, зробити його розумнішим і добрішим. Тож нехай усюди лунає музика".

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд зазначив, що Україна приймає конкурс на високому рівні. І тішився, що до Євробачення, яке щороку подорожує усіма куточками Європи, цьогоріч країна-господарка додала свого колориту.

Побачити Україну справжню, а не створений медіями образ, закликала усіх переможниця тогорічного Євробачення Джамала. "Я рада, що Україна стала частиною свята, яке щороку створює пісенний конкурс Євробачення. А також радію, що зараз тисячі людей приїхали до України, і вони побачать справжню країну, справжній Київ, не через телебачення чи газети, а на власні очі. Вони познайомляться з українцями, з нашою культурою, спробують нашу їжу, і це чудово", – наголосила співачка.

А далі була вечірка, на якій гостей своїми виступами запалювали Олег Скрипка та гурт "Друга ріка" – під акомпанемент НАОНІ.

Читайте також: