Євробачення-2017: всі квитки продано! - UA: Перший
:
Євробачення-2017: всі квитки продано!

Євробачення-2017: всі квитки продано!

13 травня 2017

Усі квитки на останнє неефірне шоу фіналу Євробачення-2017, а також на вечірнє шоу, яке у прямому ефірі дивитимуться мільйони телеглядачів, і за результатами якого стане відоме ім’я переможця цьогорічного міжнародного пісенного конкурсу продано.

Квитки надійшли у продаж ще 14 лютого. Їх можна було придбати на сайті офіційного квиткового оператора Євробачення–2017 Concert.ua. Вартість квитків стартувала від 8 євро, ціна найдорожчого становила 500 євро. Глядацька зала головної арени вміщує більше дев’яти тисяч осіб, враховуючи фан-зону та Golden Circle – найближчу до сцени частину фан-зони. У двох секторах трибун обладнані також місця для людей, які користуються візками.

Загалом було розповсюджено більше 64000 квитків на 9 шоу Євробачення, що перевищило прогнозовані результати як за кількістю проданих квитків, так і за сумою надходжень.

Якщо ви не встигли придбати квиток до глядацької зали на фінал Євробачення, то приєднуйтеся до шоу в прямому ефірі на телеканалі UA:Перший та на офіційному сайті телеканалу за посиланням http://1tv.com.ua/live#esc. Також буде доступна закадрова трансляція фіналу із коментаторських позицій у МВЦ. Разом із вами виступи 26 фіналістів пісенного конкурсу дивитимуться у всій Європі, а також Австралії та Сполучених Штатах Америки. І саме цієї ночі стане відоме ім’я переможця і країни, яка прийматиме у себе Євробачення-2018.

Читайте також: