:
Вчинок Віталія Седюка є неприпустимим, – оргкомітет Євробачення в Україні

Вчинок Віталія Седюка є неприпустимим, – оргкомітет Євробачення в Україні

14 травня 2017

Під час фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2017, що відбувся 13 травня у Міжнародному виставковому центрі в Києві, стався прикрий інцидент. Під час виступу переможниці Євробачення-2016 Джамали із глядацької зали на сцену вибіг чоловік та частково оголився. Цей випадок потрапив до прямої трансляції шоу.

Інцидент було вичерпано менш ніж за 10 секунд – охорона прибрала сторонню особу зі сцени.

"Ми обурені і жодним чином не підтримуємо такі провокації. Винуватець має понести відповідальність за скоєне", – каже виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

За інформацією правоохоронних органів цей вчинок скоїв громадянин України Седюк Віталій Миколайович (1988 р. н.), для якого це вже не перша подібна витівка. Горезвісний журналіст встиг продемонструвати єдиний свій "талант" із Мадоною у 2011 році, Віллом Сміттом у 2012-му, а у 2013 році він навіть намагався отримати Гремі замість співачки Адель.

Наразі оргкомітет проводить власне внутрішнє розслідування, про результати якого буде повідомлено додатково.

Також маємо відзначити, що під час конкурсу Євробачення в Міжнародному виставковому центрі був введений "аеропортний" найвищий рівень безпеки. Всі проходили крізь спеціально облаштовані контрольно-пропускні пункти з встановленими рамками, обладнанням x-ray та металошукачами. Заборонялося приносити з собою колючо-ріжучі предмети та будь-які рідини. Якщо хтось порушував ці правила, охорона пісенного конкурсу вилучала заборонені предмети під час проходження контролів безпеки. Таким чином кожен глядач пройшов усі перевірки на безпеку та не становив загрози для артистів і глядачів шоу у залі.

Вчинок Седюка є неприйнятним і неприпустимим та не відповідає загальноприйнятим нормам поведінки. Оргкомітет Євробачення в Україні приносить свої вибачення Джамалі та її команді за цей прикрий інцидент.

Читайте також: