Седюк був перевірений на всіх пунктах контролю безпеки арени Євробачення - UA: Перший
:
Седюк був перевірений на всіх пунктах контролю безпеки арени Євробачення

Седюк був перевірений на всіх пунктах контролю безпеки арени Євробачення

16 травня 2017

Система безпеки Євробачення-2017 спрацювала на високому рівні. На заході було забезпечено аеропортний рівень безпеки, перевірка глядачів здійснювалась системно та професійно. Як і всі відвідувачі цю перевірку пройшов також й громадянин Седюк, про що свідчать дані фото- та відеофіксації. Пройшовши всі ступені перевірки, він не становив загрози для артистів та глядачів шоу, перебуваючи в глядацькій залі під час прямої трансляції фіналу. Окрім цього, усі глядачі Євробачення-2017 заходили до головної арени пісенного конкурсу – Міжнародного виставкового центру виключно за наявністю квитка. Акредитовані журналісти пісенного конкурсу працювали тільки у прес-центрі, не маючи доступу до глядацької зали на саме шоу. Зараз Оргкомітет Євробачення-2017 проводить власне внутрішнє розслідування, про результати якого буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що горезвісний журналіст вже встиг продемонструвати свій єдиний "талант" із Мадонною у 2011 році, Віллом Смітом у 2012-му, а в 2013 році він навіть намагався отримати нагороду Grammy замість співачки Адель.

До речі, подібний випадок, коли глядач із залу вибігає на сцену під час виступу артистів, трапляється на Євробаченні не вперше. Так, у 2010 році, в Осло, під час виступу представника Іспанії Даніеля Дігеса на сцену із зали вибіг чоловік, який підспівував і танцював разом з артистом. Тоді організатори пісенного конкурсу та Європейська мовна спілка принесли вибачення конкурсанту з Іспанії та дали йому можливість виступити вдруге.

Вчинок Седюка є неприйнятним і неприпустимим та не відповідає загальноприйнятим нормам поведінки. Оргкомітет Євробачення в Україні приносить свої вибачення Джамалі та її команді за цей прикрий інцидент.

Читайте також: