Чемпіонат Європи зі стрибків у воду покаже UA:Перший - UA: Перший
:
Чемпіонат Європи зі стрибків у воду покаже UA:Перший

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду покаже UA:Перший

14 червня 2017

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду вперше проходитиме у Києві. Із 12 до 18 червня до української столиці з’їдеться близько 140 спортсменів із 23 країн світу. Їхні щоденні змагання показуватиме телеканал UA:Перший.

Зокрема 12 червня о 16:30 в ефірі телеканалу можна буде побачити урочисту церемонію відкриття чемпіонату. Ця подія включатиме видовищне шоу у виконанні найкращих стрибунів Європи. А одразу після церемонії відкриття, о 17:00, UA:Перший покаже перші командні змагання спортсменів.

Про важливість проведення цього чемпіонату в Україні під час прес-конференції зазначив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка: "Цей рік дає старт новому олімпійському циклу до Ігор в Токіо-2020. Приємно, що Україні довірена честь і відповідальність приймати змагання найвищого рангу. Проведення в нашій країні подібних престижних міжнародних стартів відіграє величезну роль в популяризації вітчизняного спорту та стрибків у воду зокрема, примноженні славних спортивних традицій України".

Головна тренер української збірної Тамара Токмачова розповіла, що українську команду представлятимуть на чемпіонаті Європи 12 спортсменів, які вибороли це право за підсумками виступів на чемпіонаті України. Вона також додала: "Склад нашої команди оновлений. Вперше до збірної увійшли зовсім юні стрибуни, для яких ці старти стануть першими офіційними змаганнями такого рівня у складі дорослої збірної. Для них – це перша сходинка у підготовці до Олімпійських ігор в Токіо-2020".

Головною ареною чемпіонату буде палац водних видів спорту "Ліко". Саме цей майданчик за результатами інспекції Європейської ліги плавання (LEN) визнаний однією з найкращих спортивних споруд Європи і таким, що відповідає всім міжнародним вимогам.

Як повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету України, вхід на всі попередні змагання, які проходитимуть щодня з 10:00, буде безкоштовним, а на фінальні, що починатимуться о 18:00, необхідно заздалегідь отримати запрошення в акредитаційному центрі.

Читайте також: