:
Україна успішно відзвітувала про проведення Євробачення перед Європейською мовною спілкою

Україна успішно відзвітувала про проведення Євробачення перед Європейською мовною спілкою

15 червня 2017

14 червня в Женеві (Швейцарія) під час засідання Наглядової ради Євробачення* Національна суспільна телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 представила фінальний звіт про проведення пісенного конкурсу. Разом із тим організатори наголосили, що всі необхідні роботи для належного завершення проекту тривають у інтенсивному плановому режимі.

На засіданні Наглядової ради Євробачення заступник виконавчого директора центральної дирекції ПАТ НСТУ Павло Грицак разом із заступником генерального директора Ганною Бичок презентували всі напрямки роботи з підготовки та проведення цьогорічного пісенного конкурсу. Представники ЄМС відзначили, що звіт української делегації прийнято та Євробачення в Україні пройшло на високому рівні.

Представники української команди обмінялися досвідом із представниками Португалії, де пісенний конкурс проводитиметься в наступному році. З цього приводу виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд зазначив: "Робота з підготовки Євробачення розпочинається в той момент, коли країна виграє конкурс. Команда з Києва, що бере участь у зустрічі тут в Женеві, передає досвід і знання мовнику-організатору із Португалії. Вони, команда українського Євробачення, є важливим учасником процесу, завдяки якому успішний досвід Києва буде передано Португалії.”

"Євробачення – це найбільше музичне шоу світу, великий та складний проект для кожної країни. Для України воно було справжнім випробуванням на міцність. Багато хто не вірив, що ми здатні його втілити, постійно ширилися чутки, що конкурс передадуть іншій країні та чутки про інші проблеми. Але попри всі виклики та сумніви, з якими нам доводилося стикатися, ми впоралися і змогли зробити чудове шоу, прийняти на високому рівні 42 делегації країн-учасниць, тисячі закордонних та українських журналістів, фанів, показати світу професійних українських ведучих і талановитих артистів. Я вважаю це перемогою для країни. І нам приємно було отримати визнання від Європейської мовної спілки", - зазначив Павло Грицак.

ПАТ НСТУ також отримало офіційного листа від Європейської мовної спілки, в якому генеральна директорка ЄМС Інгрід Дельтенре, медіа-директор Жан Філіп Де Тендер та виконавчий директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд подякували всій команді організаторів пісенного конкурсу Євробачення за проведену роботу.

“Три високохудожніх шоу, які виробили та транслювалися з Києва, стали успішним прикладом якості, цінності та досконалості, завдяки дивовижній сцені, художньому світлу та контенту, талановитим ведучим, захоплюючим сценаріям та якісним постановкам країн-учасниць. ЄМС отримала позитивні відгуки щодо шоу, організації та гостинності і ми пишаємося, що Євробачення, яке є флагманським проектом Європейської мовної спілки, показало, що суспільні медіа можуть об’єднувати та шанувати розмаїття”,- йдеться у листі.

"За останній час нам вдалося втілити в життя два амбітні проекти: створення суспільного мовлення в Україні та проведення масштабного музичного шоу – Євробачення-2017. І ми вдячні нашим європейським партнерам за підтримку й допомогу в цьому. Разом ми пройшли складний, але цілком успішний шлях, і підготували для світу фантастичні шоу пісенного конкурсу Євробачення в Україні", – зазначила заступник генерального директора ПАТ НСТУ Ганна Бичок.

*Наглядова рада Євробачення – це виконавча експертна комісія, яка здійснює контроль та керівництво Пісенним конкурсом Євробачення. Вона визначає загальну політику конкурсу та здійснює нагляд за підготовкою конкурсу, зокрема забезпечує загальну цілісність бренду Євробачення.

Читайте також: