Суспільне зекономить 10 мільйонів гривень завдяки структурній оптимізації - UA: Перший
:
Суспільне зекономить 10 мільйонів гривень завдяки структурній оптимізації

Суспільне зекономить 10 мільйонів гривень завдяки структурній оптимізації

01 серпня 2017

За рішенням правління Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" від 31 липня 2017 року, телеканали "Культура" і "Центральний канал" більше не будуть структурними підрозділами, а натомість стануть творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції ПАТ НСТУ. Це рішення дозволить Суспільному заощадити до 10 мільйонів гривень цьогоріч за рахунок оптимізації адміністративної та технічної структури.

"У нас використовувалось 2 приміщення: Центрального каналу та телецентр "олівець", де розміщується UA:Перший. Було прийнято рішення, що фахівці з Центрального каналу переїдуть в "олівець" на Мельникова, 42. Таким чином, Центральний канал отримає доступ до кращого технічного та студійного забезпечення. А перехід Культури та ЦК від структурних підрозділів до творчих об’єднань дозволить нам оптимізувати кадрові ресурси: більше не буде потреби в дублюванні адміністративних, бухгалтерських функцій. Відтепер адміністративна структура UA:Перший обслуговуватиме також і Центральний канал, і Культуру. Такі реформи заощадять для Суспільного 10 мільйонів гривень вже цього року і 32 мільйони гривень наступного року", – розповів Микола Чернотицький, член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Він також зазначив, що від реформ жодним чином не постраждає глядач, адже канали залишатимуться в ефірі у звичному режимі. Більше того, вивільнені від оптимізації кошти спрямують на виробництво нового якісного контенту.

Вивільнення цих коштів дозволить хоч трохи скоротити недофінансування. Проте дефіцит залишається гострим: коштів бракує не лише на технічне переоснащення, якого вкрай потребує Суспільне, а й на оплату трансляцій.

Нагадаємо, що на черговій сесії Верховної Ради України, яка відбулася 13 липня, народні депутати не внесли змін, що стосуються фінансування Суспільного, до закону про державний бюджет на 2017 рік.

ПАТ "НСТУ" недофінансували на 323,2 млн гривень. Ці кошти Суспільне повинно було отримати відповідно до закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні".

Читайте також: