:
Україну на Дитячому Євробаченні-2017 представить Анастасія Багінська

Україну на Дитячому Євробаченні-2017 представить Анастасія Багінська

25 серпня 2017

Анастасія Багінська з піснею "Не зупиняй" стала переможницею національного відбору на Дитяче Євробачення-2017. Вона представить Україну на міжнародному конкурсі, що пройде 26 листопада в столиці Грузії Тбілісі.

Фінал нацвідбору на Дитяче Євробачення-2017 відбувся в Міжнародному дитячому центрі "Артек" в Пущі Водиці. За право представляти країну на конкурсі змагалися 10 учасників: Вероніка Коваленко, Софія Лозіна, Софія Бондаренко, Даріна Галицька, Софія Шкідченко, Федя Скляренко, дует "Гламурчик", Полліанна Рижак, Анастасія Багінська та Ніна Бойкова.

Переможця обирали шляхом змішаного голосування глядачів та журі. Телеглядачі могли надсилати за своїх фаворитів смс-повідомлення. Журі, до складу якого входили музичний і саунд-продюсер Вадим Лисиця, співачка Ірина Швайдак, співак та актор EL Кравчук, співачка та композиторка Світлана Тарабарова, а також співак і музикант ROZHDEN, ставили свої оцінки.

Результати голосування:

Переможний виступ представниці України на Дитячому Євробаченні-2017 Анастасії Багінської під час фіналу національного відбору:

А як усе відбувалося, можна переглянути тут:

Читайте також: