:
Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ

Новгород-Сіверська філія увійде до складу Чернігівської філії ПАТ "НСТУ"

29 серпня 2017

Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська" увійде до складу Чернігівської обласної телерадіокомпанії.

До цього моменту на території Чернігівської області працювали дві суспільні телекомпанії: Чернігівська обласна та Новгород-Сіверська, яка мовила лише на території одного міста з населенням 13 тисяч осіб. Після реорганізації на частоті "Новгород-Сіверської регіональної дирекції "Сіверська" мовитиме обласна Чернігівська телерадіокомпанія. А в Новгороді-Сіверському планується створити корпункт, який вироблятиме власні новини для Чернігівської та Сумської областей.

"Уявіть, в одній області існує дві телекомпанії: та, що обслуговує всю область, і та, що обслуговує одне єдине місто. В умовах обмежених ресурсів і з тією високою планкою якості, яку ми прагнемо встановити для Суспільного мовлення, це вкрай неефективний підхід. Ми повинні акумулювати сили, технічні, людські та фінансові ресурси для того, щоб виробляти дійсно якісний контент для Чернігівської та Сумської областей. При цьому, ми розуміємо, як важливо жителям Новгорода-Сіверського отримувати новини про події рідного міста, і ми не хочемо втратити цей інформаційний потік. Тому вирішили створити корпункт у Новгороді-Сіверському. Там буде вироблятися власний інформаційний контент. Таким чином новгород-сіверська громада долучиться до інформаційного поля своєї області та не втратить власного інформаційного ресурсу, а Чернігівська філія Суспільного посилить свої позиції в регіоні та оптимізує ресурси", – розповів про реформу Микола Чернотицький, член правління НСТУ, відповідальний за діяльність із оптимізації центральної та регіональної структури.

"Витрати на річне утримання філії в Новгород-Сіверському становлять приблизно 3,5 мільйона гривень. Після злиття і заснування корпункту ми зможемо вивільнити з цієї суми 2,5 мільйона, які в бюджеті наступного року перенаправимо на посилення мовлення Суспільного на Донбасі", – зазначив голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Команду корпункту сформують зі співробітників штату Новгород-Сіверської філії, а процес злиття завершать цього року.

Читайте також: