:

"Наша реформа – реформа змісту", – Роман Вінтонів запропонував філіям інструкцію з виробництва програм 

19 вересня 2017

Друга синхронізаційна зустріч редакторів суспільно-політичного напряму регіональних філій Суспільного відбулася сьогодні, 19 вересня, в Національній суспільній телерадіокомпанії України. Член правління ПАТ "НСТУ" Роман Вінтонів представив колегам попередню версію інструкції, в якій зібрані поради щодо того, як мають створюватися програми.

"Це основа, яку ми підготували згідно з місією, цінностями і стандартами суспільного мовлення, і далі редагуватимемо всі разом з урахуванням реалій роботи наших філій. Ця інструкція покликана вберегти Суспільне від програм, в яких маніпулюватимуть інформацією, не буде дотримано балансу думок, виступатимуть заангажовані експерти. У ній прописано, як крок за кроком має створюватися програма, і яким критеріям вона має відповідати", – розповів Роман Вінтонів.

Інструкція допрацьовуватиметься в ході другого етапу навчання фахівців суспільно-політичного напряму – тренінгів у регіональних відділеннях ПАТ "НСТУ". Уже завтра, 20 вересня, команда Романа Вінтоніва проводитиме тренінг в Луцьку для представників шести філій: Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Львівської та Волинської. Тренер StopFake Олексій Набожняк розкриватиме питання факт-чекінгу, верифікації інформації. А 21 вересня менеджерка суспільно-політичного напряму ПАТ "НСТУ" Марія Фрей продовжить навчання з втілення проектів регіональних команд на практиці.

"Ми створюватимемо й працюватимемо над концепціями нових програм, які наші колеги в регіонах згодом зможуть втілити. Окрім цього, учасники тренінгу зможуть спробувати себе як в якості найсуворіших редакторів, так і простих журналістів. І в ході такого інтерактивного навчання ми користуватимемося цією інструкцією, цією спеціальною збіркою "законів і правил", яка має на меті уніфікувати виробництво контенту суспільно-політичного напряму в усіх філіях Суспільного", – зазначила Марія Фрей.

Нагадаємо, що загалом програма навчання фахівців суспільно-політичного напряму Суспільного триватиме до червня наступного року. У підсумку кожна філія матиме сформовану команду, яка вироблятиме якісний продукт за стандартами суспільного мовлення.

Читайте також: