Злиття Донецької і Луганської філій НСТУ – адміністративне й не зачіпає творчі колективи, – Микола Чернотицький - UA: Перший
:
Злиття Донецької і Луганської філій НСТУ – адміністративне й не зачіпає творчі колективи, – Микола Чернотицький

Злиття Донецької і Луганської філій НСТУ – адміністративне й не зачіпає творчі колективи, – Микола Чернотицький

28 вересня 2017

Про комунікаційну стратегію Донецької області говорили на Міжнародному економічному форумі "Discover Dn.Ua", який стартував сьогодні в Краматорську.

В рамках панелі "Комунікаційна стратегія Донецької області. Що далі?" член правління ПАТ "НСТУ", що відповідає за оптимізацію центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький прокоментував об’єднання Донецької і Луганської філій Суспільного в єдиний мовник.

"Об’єднання дасть змогу створювати якісний контент, якісне суспільне телебачення. Те, що є спільним, ми маємо покращити. Присутність незалежного українського інформаційного контенту на цій території надзвичайно важлива. Тому наш найперший пріоритет – якісний контент. Однак для його виробництва потрібні технічні та виробничі потужності. Тож об’єднання двох філій та їхніх ресурсів допоможе досягти цієї мети. На сьогоднішній день Донецька філія слабкіша адміністративно. Тому суто із цих міркувань ми передаємо Луганській філії адміністративні функції. Ми розглядаємо це злиття як адміністративне. Зміна не зачіпає творчого колективу", – розповів Микола Чернотицький.

ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" створить у Донецькій та Луганській областях мовника, який об’єднає луганський телеканал ЛОТ, радіостанцію "Пульс" з центром у Сєвєродонецьку, донецький регіональний мовник – телеканал ДоТБ, який мовить з Краматорська, і радіостанцію "Голос Донбасу", команда якої працює з Києва. Таким чином відбудеться посилення та зміцнення позицій Суспільного в інформаційного просторі на цій території. Новостворений мовник функціонуватиме в особливому режимі, зокрема, у Луганську та Донецьку виходитимуть власні новини з урахуванням місцевої специфіки. Тобто журналісти та творчий колектив і надалі працюватимуть над створенням контенту для свого власного регіону. Проте будуть і загальні новини для обох регіонів, а також загальнодержавні новини. Авторські радіостанції – "Пульс", яка мовить на Луганську область, і "Голос Донбасу", яка мовить на Донецьку область, працюватимуть у штатному режимі. Ці радіостанції люди вже добре знають, слухають та ідентифікують безпосередньо зі своїм регіоном.

Об’єднання також передбачає оптимізацію адміністративного складу. Проте жодним чином мова не йде про скорочення творчого колективу. Журналісти обох мовників і надалі працюватимуть над контентом для свого регіону.

Інфраструктуру обох філій буде збережено, однак буде створено об’єднаний менеджмент, який керуватиме новоствореним мовником.

Читайте також: