НСТУ успішно здала фінальний звіт Євробачення-2017 Європейській мовній спілці - UA: Перший
:
НСТУ успішно здала фінальний звіт Євробачення-2017 Європейській мовній спілці

НСТУ успішно здала фінальний звіт Євробачення-2017 Європейській мовній спілці

29 вересня 2017

Під час засідання Наглядової ради Євробачення, яке відбулося 19 вересня у Берліні (Німеччина), ПАТ "НСТУ" (мовник-організатор Євробачення-2017) представила остаточний звіт про проведення та закриття міжнародного пісенного конкурсу.

На засіданні Наглядової ради виконавчий продюсер Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 Павло Грицак презентував підсумки роботи з організації, проведення та закриття конкурсу. Висвітлювались питання щодо укладання та закриття договорів, здійснення оплати підрядникам, зокрема й міжнародним компаніям, закриття усіх фінансових питань, а також проблемні моменти, що ще залишились до з’ясування. Звіт української делегації було схвалено.

Виконавчому продюсеру ПКЄ-2017 Павлу Грицаку під час візиту до Берліну також було вручено кришталевий мікрофон (символ Євробачення). "Кришталевий мікрофон – це нагорода, що перш за все символізує успіх у проведенні пісенного конкурсу, адже це аналог того мікрофону, який було презентовано Сальвадору Собралу 13 травня 2017 року після його перемоги. По-друге, що не менш важливо, це – символ приналежності до великої міжнародної сім’ї Європейської мовної спілки", – зазначив Павло Грицак.

ПАТ "НСТУ" також отримала офіційного листа від Європейської мовної спілки.

"ЄМС, Наглядова рада та усі мовники-учасники висловлюють вдячність ПАТ "НСТУ", місту Києву та команді за їх важку роботу, що привела до успішної реалізації пісенного конкурсу Євробачення-2017. Наглядова рада ЄМС усвідомлює, що досягнення успіху значною мірою є результатом роботи команди мовника-організатора, що була здійснена в доволі короткий строк",йдеться у листі за підписом голови наглядової ради ЄМС Франка-Дітера Фрелінга та виконавчого директора Європейської мовної спілки Йон Ола Санда.

Разом із тим слід зазначити, що протягом вересня 2017 року було остаточно закрито 16 актів та загалом сплачено коштів на суму 5,035 мільйонів гривень.

Станом на кінець вересня в роботі перебуває 37 кейсів, що підлягають остаточному документальному оформленню та врегулюванню шляхом претензійно-позовної робити, яка на даний момент здійснюється на щоденній основі. Загальна сума по вказаних кейсах (підрядниках) близько 31 млн грн.

"Щодо безпосереднього актування, то залишилось 20 актів виконаних робіт, наданих послуг, які надалі перебувають в роботі. Загальна номінальна сума зобов’язань за ними становить 12,8 млн грн. Кожен договір та акт вимагає ретельного опрацювання значного об’єму документації для того, щоб ПАТ "НТСУ" отримало впевненість в повноті надання послуг та їх коректному документальному оформленню. По кожному із цих підрядників вже випрацювана позиція, і наразі ми очікуємо документи, відповіді на вимоги, претензії, аби перейти до етапу претензійно-судового врегулювання", – розповів виконавчий директор дирекції пісенного конкурсу Євробачення-2017 ПАТ "НСТУ" Юрій Біловус.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: