:
Нацвідбір на Євробачення-2018 UA: ПЕРШИЙ проведе спільно з СТБ

Нацвідбір на Євробачення-2018 UA: ПЕРШИЙ проведе спільно з СТБ

10 жовтня 2017

Телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ проведуть вже третій спільний національний відбір на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018.

"Євробачення – це не просто розважальне шоу, адже нацвідбір кожної країни дивляться тисячі фанатів з усього світу. Тому для України важливо провести цей конкурс на найвищому рівні. UA: ПЕРШИЙ не вперше співпрацюватиме з телеканалом СТБ для проведення національного відбору на Євробачення, і досвід нашої співпраці виключно позитивний. Глядачі дуже високо оцінили попередній відбір, і я переконаний, що й цього разу ми зможемо подарувати аудиторії незабутнє шоу, а Україні – достойного представника на пісенному конкурсі в Лісабоні", – розповідає голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Відбір представника на Євробачення-2018 матиме оновлений склад суддів, імена яких стануть відомі згодом, а також нового музичного продюсера, яким став Руслан Квінта. За словами Наталії Франчук, керівника нацвідбору з боку телеканалу СТБ, музичний продюсер попередніх двох нацвідборів Костянтин Меладзе попросив знайти йому заміну через завантаженість власними проектами.

"Ми пішли назустріч Костянтину, і раді, що до нашої команди долучився саме Руслан. Неймовірно талановитий композитор і продюсер, який багато років є авторитетом для найпопулярніших українських артистів. Крім того, він дуже добре орієнтується в конкурсі "Євробачення", давно стежить за ним, а дві його пісні в різний час брали в ньому участь і зайняли високі місця. З першої ж зустрічі нам сподобався його настрій та підхід до роботи", – коментує Наталія Франчук.

У новому сезоні національного відбору функції музичного продюсера й суддів будуть чітко розділені. Руслан Квінта займатиметься виключно підбором учасників у півфінали і, за необхідності, допомагатиме з аранжуваннями композицій. Таке рішення було ухвалене задля збереження свіжого погляду членів журі на артистів та їхні конкурсні пісні.

Півфінали національного відбору на Євробачення-2018 заплановані на 10 і 17 лютого, фінал – на 24 лютого. Заявку на участь можна подати на сайті СТБ. Народного онлайн-голосування цього разу не буде.

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 проходитиме в столиці Португалії Лісабоні 8, 10 і 12 травня.

Читайте також: